GSC Haber - Derrick Köhn, İstanbul'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Derrick Köhn, İstanbul'da

Şu maça baktım da. Savunması gayet iyi duruyor burada adamın. Çok çevik ve hızlı. Tabi maç Eylül 2020'ye ait.

Daha yakın tarihte 90 dk maçı varsa bakmak isterim.
Mustafa Demirtaş ın yorumlarını dinledim defans tarafında çalışkan bir oyuncu olduğunu söyledi ama öyle çok iyi bir defansif performansı olmadığını bir de Boey gibi ikili mücadelelerde rakibi korkutacak biri olmadığını söyledi

Geliştirmesi gereken özellikler olarak sadece defansif tarafını ve ikili mücadeleleri söyledi. Bunları da kendine ekleyebilirse dört dörtlük bir bek olabilir

Sanırım Marcao da bize 23 yaşında Portekizde lig sonuncusu takımdan gelmişti. Ona da 4.5 mil.€ bonservis ödenirken adam iyi olsa Benfica / Porto / Sporting filan 23 yaşına kadar lig sonuncusu takımda bırakır mıydı bize deniliyordu. Bakıyorum adam geçen sene 5 gol 6 asist bu sene 3 gol 6 asist yapmış Almanya 2. liginde. Gayet güzel bir performans sergilemiş

Bir diğer konu da adamın üçlü de oynadığı, Hannover döneminde 40 maçta üçlünün solunda oynamışsa 15 maçta dörtlü defansta sol bek olarak oynamış

Gelişime açık bir oyuncu bizim beklediğimiz atletizm ve hücum katkısına sahip

Pozisyon bilgisini bilmiyorum ama 1'e 1 savunması baya iyi görünüyor.
Yalnız videoda çoğunlukla arkadan gelip müdahele ediyor. Söylenenleri doğrular nitelikte sıklıkla ileride yakalanıyor olmalı. Fakat hücum gücü istatistiklerinde ve anlatılanlarda muzzam duruyordu. Videolarında da öyle görülüyor.

Sağ bekimiz defansif ise sol bekimiz hücumcu olmasının pekte bir mahsur yok. Heleki dediğin gibi birebirde etkili ise hiç sorun yok.

Sanırım Marcao da bize 23 yaşında Portekizde lig sonuncusu takımdan gelmişti. Ona da 4.5 mil.€ bonservis ödenirken adam iyi olsa Benfica / Porto / Sporting filan 23 yaşına kadar lig sonuncusu takımda bırakır mıydı bize deniliyordu. Bakıyorum adam geçen sene 5 gol 6 asist bu sene 3 gol 6 asist yapmış Almanya 2. liginde. Gayet güzel bir performans sergilemiş

Bir diğer konu da adamın üçlü de oynadığı, Hannover döneminde 40 maçta üçlünün solunda oynamışsa 15 maçta dörtlü defansta sol bek olarak oynamış

Gelişime açık bir oyuncu bizim beklediğimiz atletizm ve hücum katkısına sahip
Aynı zamanda kendisi Hollanda'da da 4'lü defansta oynamış hep.

çok ilginç bir umudum var bu adamdan.

angelinho ve kazımcan zaha ile hiç uyum sağlayamadı ve hem onlar hem zaha kötü gözüktü.

Bu adam sağlarsa hem kendi oyuna dahil olup hem de zahayı yükseltirse efsane olur.

Üst Alt