Dev Alpay Asma Röportajı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dev Alpay Asma Röportajı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ARKADAŞLAR SÖYLEŞİMİZ BU GECE 22.00’da YAYINLANACAKTIR.

Yer yerinden oynayacak haberiniz olsun. Ben bile bu kadarını beklemiyordum. Yerinizde olsam bir iki yudum bir şey içer öyle gelirdim. Olay olacak.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sonunda üstüne kibriti atacağım cayır cayır yanacaksın yeter be hakikaten @Keramettin TANRIVERDİ nin dediği kadar varmışsın ben adamla tartıştım size ne hürriyet var diye onun mezarına mı gireceksiniz diye...Arkadaş sen içmekten çok muhabbetini yapıyorsun nedir bu ya!!!

Sonunda üstüne kibriti atacağım cayır cayır yanacaksın yeter be hakikaten @Keramettin TANRIVERDİ nin dediği kadar varmışsın ben adamla tartıştım size ne hürriyet var diye onun mezarına mı gireceksiniz diye...Arkadaş sen içmekten çok muhabbetini yapıyorsun nedir bu ya!!!

Aklınız fikriniz alkoldeyse benim yapacak bir şeyim yok Uğur Güzel! Ayrıca isteyen de istediğini içer, istediği muhabbeti de yapar bu kesinlikle sizi ilgilendirmez. Ben bir iki yudum bir şey için derken sıvı tüketiminden bahsetmiştim. Zira çok kişi terleyecek!

Aklınız fikriniz alkoldeyse benim yapacak bir şeyim yok Uğur Güzel! Ayrıca isteyen de istediğini içer, istediği muhabbeti de yapar bu kesinlikle sizi ilgilendirmez. Ben bir iki yudum bir şey için derken sıvı tüketiminden bahsetmiştim. Zira çok kişi terleyecek!
O zaman avatarımı tagımı değiştirin deme çünkü gayet memnunsun her üç postundan biri alkol...Normal değil yani bence sen alkol de kullanmıyorsun sadece muhabbetini çeviriyorsun...GeyİK mUHABBETİ nedir bilir misin?

Yine ittihat yine teşkilat yine ismail enver sen git en iyisi kendini ateşe ver...

Yoo muhabbetini yapan Mustafa değil daha çok biziz de bundan tam olarak sana ne yahu? Kimseye karşı bir hakaret, kırıcı birşey yok.

O zaman avatarımı tagımı değiştirin deme çünkü gayet memnunsun her üç postundan biri alkol...Normal değil yani bence sen alkol de kullanmıyorsun sadece muhabbetini çeviriyorsun...GeyİK mUHABBETİ nedir bilir misin?

Yine ittihat yine teşkilat yine ismail enver sen git en iyisi kendini ateşe ver...

Konuyla ilgili son yanıtım. Ben zaten mütemadiyen alkol almıyorum. Keramettin Bey’in yakıştırması. Avatar ve tag ın ne olduğu da bir iddiayı kaybetme sebebimdir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

hakaret var demedim ki
Demediğini biliyorum.
Geyik muhabbeti yapıyoruz, kimseye karşı hakaret olsun kırıcı bir şey olsun demiyoruz, mide bulandırıcı ırkçı şeyler yazmıyor, onun bunun özel hayatına kadar önünden arkasından sallamıyoruz.
Sinan ve sen, iki de bir karışmayın yahu milletin yazdıklarına.
Gidin egonuzu tatmin edin, ortaya birşeyler atıp tutmayınca bir sürü bahane falan ortaya koyun.

Demediğini biliyorum.
Geyik muhabbeti yapıyoruz, kimseye karşı hakaret olsun kırıcı bir şey olsun demiyoruz, mide bulandırıcı ırkçı şeyler de yazmıyoruz.
Sinan ve sen, iki de bir karışmayın yahu milletin yazdıklarına.
Gidin egonuzu tatmin edin, ortaya birşeyler atıp tutmayınca bir sürü bahane falan ortaya koyun.
Ben de senin demenden az önce geyik muhabbetine değinerek geyik yaptım o orada videosu duruyor...Ayrıca herkes benden şikayet ederken ilk defa aylar sonra bir durumdan da ciddi ciddi şikayet edebilirdim üsturuplu bir şekilde...

Ben de senin demenden az önce geyik muhabbetine değinerek geyik yaptım o orada videosu duruyor...Ayrıca herkes benden şikayet ederken ilk defa aylar sonra bir durumdan da ciddi ciddi şikayet edebilirdim üsturuplu bir şekilde...
Beklediğim cevap ve tavır.
Mustafayı tımarhane bana emanet etti, dokunanı yakarım.

Son düzenleme:
14750.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt