GSC Haber - Devler Ligi'nde Rakiplerine Kendi Sahasında En Az Pas İmkanı Veren Takım Galatasaray - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Devler Ligi'nde Rakiplerine Kendi Sahasında En Az Pas İmkanı Veren Takım Galatasaray

Son paslari ve bitiriciligi biraz daha iyi yapabilseydik su anda 9 puanla ilk sirada yer alabilirdik. Kopenhag maci ilk kisminda cok fazla firsat kacti, Bayern maci ayni sekilde.

kopenhag 3-0ı kaçırmasa kale önünde o maç gitmişdi

manu maçında 2 apo 1 boey son saliseyle kurtardı

bayern maçı ztn kaybettik

çok şükür olmadı ama az kalsın 0 puanla sonuncuyduk

varsayım üzerine yorum yapıp duruyorsunuz

ki öne geçsek koruyabilecekmiyiz bu kondisyonumuz ile o da soru işareti

sonuç olarak burada tapınanların abarttığı kadar süper değiliz
benim abarttığım kadar kötüde değiliz

bilerek abartıyorum çünki camianın biat kültürünün ft hocamızda yarattığı tembelliği görmek istemiyorum

okan hoca çok müthiş işler yaparken çok basit, ahmakca (abartarak) yaptığı hatalara katlanamıyorum
bayern ilk yarısını bize izletiyor ama
oyuncu değiştirmesi gerektiğini göremiyor
işte bunu insanlar anlayamıyor

yaptığı güzel işleri niye bu kadar salakca hatalarla bozuyorsun yauv çok saçma
şu oyunu doğru oku doğru anda takımı toparla niye illa çökmesini bekliyorsun!?!?!?

@Ali Bektaş

Kaçırdıklarımız onların yarattığı tehlikelerden daha azdı ve onların kaçırdıklarının önemli kısmı maçı koparabilecek nitelikteydi. Hatırlatması için videosunu bırakalım:

Fikrin için de teşekkür ederim. Evet Okan Buruk'un hocalığını sizler kadar beğenmiyorum sonuç kadar sonucun ne şekilde alındığını da önemsiyorum ve mevcut durumumuzu sürdürülebilir görmüyorum. Hiçbir zaman Man Utd veya Bayern'den puan alamayız da demedim bu arada. Fikrin için teşekkür ederim emin ol hak ettiği kadar ciddiyet vereceğim bu değerli önerine.

Ne diyordun kurban?

kopenhag 3-0ı kaçırmasa kale önünde o maç gitmişdi

manu maçında 2 apo 1 boey son saliseyle kurtardı

bayern maçı ztn kaybettik

çok şükür olmadı ama az kalsın 0 puanla sonuncuyduk

varsayım üzerine yorum yapıp duruyorsunuz

ki öne geçsek koruyabilecekmiyiz bu kondisyonumuz ile o da soru işareti

sonuç olarak burada tapınanların abarttığı kadar süper değiliz
benim abarttığım kadar kötüde değiliz

bilerek abartıyorum çünki camianın biat kültürünün ft hocamızda yarattığı tembelliği görmek istemiyorum

okan hoca çok müthiş işler yaparken çok basit, ahmakca (abartarak) yaptığı hatalara katlanamıyorum
bayern ilk yarısını bize izletiyor ama
oyuncu değiştirmesi gerektiğini göremiyor
işte bunu insanlar anlayamıyor

yaptığı güzel işleri niye bu kadar salakca hatalarla bozuyorsun yauv çok saçma
şu oyunu doğru oku doğru anda takımı toparla niye illa çökmesini bekliyorsun!?!?!?
Varsayım üzerine yorum yapıyorsunuz deyip ''Kopenhag 3-0'ı kaçırmasa maç bitmişti'' diye mesaja başlamışsın. Şaka mısın?

Bu sene limitler sebebiyle doğru transferler yapılamadı, önümüzdeki sene ŞL ve sponsorluk gelirlerinin eklenmesiyle yüksek bir limit olacak dolayısıyla mevcut defolar (Solbek, 8, 10, sağ kanat, yedek santrafor) da kapatılarak Avrupa’da kupa hedefine ulaşılacaktır..

ne diyon :)

saçmalayan sensin

olası bir varsayım üzerinden yorum yapılacaksa
bende farklı bir olası varsayımla cevap veriyorum :)

buna karşıt tez deniyor tartışma kültüründe :)
Ya usta bırak Allah aşkına. Okan Buruk'un istatistikleri orada. Rakipler bile takımı övüyor sen gelmişsin sallıyorsun. Olur olmaz, ayrı şey. Oynanan futbolu herkes takdir ediyor.

Ya usta bırak Allah aşkına. Okan Buruk'un istatistikleri orada. Rakipler bile takımı övüyor sen gelmişsin sallıyorsun. Olur olmaz, ayrı şey. Oynanan futbolu herkes takdir ediyor.

anlamak istemediğiniz sizin şu

bir gsli olarak bayerne karşı oynanan ilk yarı göğsümü kabarttı

müthişdi müthiş

ama o müthiş oyunun üstüne çöküşü ve teslimiyeti niye yaşadık ikinci yarı?

ilk yarı 100de100 le oynarken
ikinci yarıyı niye sadece %10 la oynadık

biraz daha dirayetli olabilirdik sistem ve oyuncu değişiklikleriyle

daha iyisini yapabilecekken niye illa sahada çökmemizi izliyor?

sezon başı işte bunun eleştirisini yaptık
maç içinde sistem değişikliklerini hiç yapmadık hazırlık maçlarında
hep aynı sistemle oynadık

okan hoca işte bunu geliştirmesi lazım

misal bu sezon bi iki maç üçlü ortasaha yaptı maç içinde baya pozitif olduk sahada
hatta orada övdükde

bunlar zor şeyler değil yauv

Takımın oyunu (kısmen) güzel. Ama idareli bir oyun tarzı değil. Küçücük bir sonuç için kocaman bir efor harcıyoruz. Sonuçların verimsiz olduğu ortada. Mesela jk biraz daha kaliteli olsaydı rahatlıkla puan alabilirdi bizden. Çünkü 5-6 tane net gol atacağımız yerde atamadık. Takım efor/sonuç denkleminde verimsiz ilerliyor.

3 maçta 7 gol yedik yalnız, bizden fazla gol yemiş olan 3 takım var gruplarda, kızılyıldız, young boys ve antwerp. bu daha önemli bir istatistik bence. sonuçta bu oyunu az pas veren değil, rakibinden 1 fazla gol atan kazanıyor.

evet önde pres göze hoş geliyor ancak arkayı boş bıraktığımız için zaten tek pasta gol atıyorlar bize. az pas imkanı vermemiz az gol yememizi sağlamıyor, yani bu övünülecek değil aksine bizi kötü gösteren bir istatistik sonuca bakarsak.

3 maçta 7 gol yedik yalnız, bizden fazla gol yemiş olan 3 takım var gruplarda, kızılyıldız, young boys ve antwerp. bu daha önemli bir istatistik bence. sonuçta bu oyunu az pas veren değil, rakibinden 1 fazla gol atan kazanıyor.

evet önde pres göze hoş geliyor ancak arkayı boş bıraktığımız için zaten tek pasta gol atıyorlar bize. az pas imkanı vermemiz az gol yememizi sağlamıyor, yani bu övünülecek değil aksine bizi kötü gösteren bir istatistik sonuca bakarsak.
Hala kompakt oyniyamiyoruz takimin boyu cok uzun, baski yaparkene oynadimiz sistem 4-2-4 oluyor, yani 6 kisi ile baski uyguluyoruz, bu baski ise yaramadi an rakipler topyekün üstümuze geliyor, dörtlü defans hattimiz genelde orta sahaya yakin duruyor ve bu dörtlüden biri hep önde kaldi icin ani ataklari sirf üc kisi karsilamaya calisiyoruz bunu yapamayinca cok büyük bosluklar olusuyor ve rakip iki üc pas ile kalemize sut cekiyor. Ilk baslarda Torreira gibi oyuncular fit olunca cabuk geri gelebiliyor ama zaman ilerledikce buda olmuyor.

Bu prese dayali futbolu oynatmak istiyorsan neredeyse bütün oyuncular cevik hizli ve insan üstü kondisyona sahip olmasi gerek, yada ikinci secenek, yakaladigin firsati atacaksin, bunu yapamiyorsan o vakit pres futbolunu ölcülü kullanacaksinki takim 45 dakika sonra komple oyundan düsmeyecek.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yediğimiz gollerin de çoğu kontra evet

Buna son vermek lazım

Üst Alt