Devre Arası Transfer Politikası [4 Takviye ile 4x4 Bir Takım Olmak] - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Devre Arası Transfer Politikası [4 Takviye ile 4x4 Bir Takım Olmak]

Cevap: Devre Arası Transfer Politikası [4 Takviye ile 4x4 Bir Takım Olmak]

Yigit Gökoglan ve Burak Yılmaz'a hazır olun. Bomba transfer olacak bunlar.

Sene başı 3 milyon euro vermezken şimdi 10 milyon euroyu gözden çıkartan adama enayi derler.

Taiwoo,Hamit ve Olcan iyi olur ancak.

Ankaragücü'nde ayrılan Özgür Çek bi yerle anlaşmadıysa çok iyi bir transfer de olur.

Burak olmasın lütfen.Karaktersiz adamın işi yok burada

Hamburg Gökhan için burada yazılanları okusa güler herhalde.Robbenden mi bahsediyorsunuz beyler?20 milyon falan. 5 milyonu gözden çıkardıysak rahat alırız Gökhanı.Almanyanın en iyi oyuncusu seçilen Lincolnü 5 milyona getirdik zamanında

Hamburg Gökhan için burada yazılanları okusa güler herhalde.Robbenden mi bahsediyorsunuz beyler?20 milyon falan. 5 milyonu gözden çıkardıysak rahat alırız Gökhanı.Almanyanın en iyi oyuncusu seçilen Lincolnü 5 milyona getirdik zamanında

Almanya'nın en iyi oyuncusu seçilen Lincoln'ün o sene Schalke'den afaroz edildiğini hatırlıyor musun?Adam Almanya'da istenmeyen adam olmuştu da öyle getirebilmiştik..Mario Götze'yi 5 milyon euro'ya getir de 40 yıl kölen oluyum.

Cok guzel bir analiz ve gercekci ayni zamanda DOGRU bir analiz.

Sadece dizilis olarak ya 4-4-2'te kalabiliriz ya da 4-3-1-2'ye donebiliriz tipki gecmiste ki gibi ama her halukarda cok saglam bir kadro aga!

Çok güzel olurdu tabi ama gerçek hayatta işler fm de olduğu gibi yürümüyor. Herşeyden önce bizim bonservisler için büyük bir bütçemiz olduğunu düşünmüyorum zira sezon başında gelen giden çıkarıldığında 4m€ gibi bir rakam harcamışız. 4 transferden sadece Olcanı olası görüyorum. Hamitin Real Madridi, Mourinhonun da Hamiti sezon sonuna kadar gözden çıkarmayacağını düşünüyorum. Taiwo nun bonservisi için premier lig kulüplerinin 6-7 m€ civarında rakamlar önerdiği konuşuluyor ve bu oyuncunun Türkiyeyi tercih etmesi çok zor bence. Gökhan Törenin bonservisinin yarısı için sezon başında 2.5m€ gibi bir rakam verdi Hamburg. Şimdi bırakması için 5m€ üzerinde bir teklifle gitmeliyiz ki bunu yapabileceğimizi hiç sanmıyorum. Bir diğer sorun da bonservisinin diğer yarısının kimde olduğudur ki eğer bu Chelsea ise oyuncunun sende kiralık oynaması gibi bir durum olur. İstedikleri anda senden alırlar adamı. Özetle bu 3 transferin gerçekleşme olasılığı bana göre teker teker % 10; 3ünün birden gerçekleşme olasılığı da 1000de 1 oluyor doğal olarak :D

Almanya'nın en iyi oyuncusu seçilen Lincoln'ün o sene Schalke'den afaroz edildiğini hatırlıyor musun?Adam Almanya'da istenmeyen adam olmuştu da öyle getirebilmiştik..Mario Götze'yi 5 milyon euro'ya getir de 40 yıl kölen oluyum.

Götze nere Gökhan nere? Gökhan şu an hiç bir şey ispatlamadı.Ederi en fazla 5 milyondur

Naptın kardeş sen ya oturmuş takıma 3 tane değişiklik yapmışsın Taiwo,Gökhan Töre,Olcan çok gereksiz olur çünkü takımımız oturmuş durumda tamam Taiwo çok iyi futbolcu ama Hakan Balta 'yı da bir anda kesmek olmaz zaten Terim böyle bişeye izin vermez

Hocam bir yazında 4-3-1-2 diyorsun,digerinde 4-3-3:D

Yıldız alınacaksa Podolski,Malouda ayarında olmalı 1-2 Türk oyuncu alırlar tahmin ediyorum kim olur bilemiyorum ama umarım Kayseri gibi açgözlü takımlardan oyuncu isteyip o takımların Kayserispora yaptığımız gibi bi taraflarını kaldırmayız umarım

Götze nere Gökhan nere? Gökhan şu an hiç bir şey ispatlamadı.Ederi en fazla 5 milyondur

Adam 16 maça çıkmış,75dk ortalama ile oynuyor ve 6 asist yapmış.Takımın işleyen bir adamını almaya çalışıyorsun.

Sezon sonu yaz transferi olsa ederi maksimum 5 milyon euro eder ama,devre arası bir takımın işleyen oyuncusunu ederinin üstünde fiyat vermeden alamazsın..

Iki kaliteli kanat alalim yeter. Baros, Elmander, Sercan idare eder forvet hatini.

Hakan Balta ise ligi rahat götürür. Seneye Avrupa'da olursak insallah aliriz bi sol bek. Simdilik gerek yok.

Burak Yılmaz 'ı satmazlar , olacakları söylüyorum ;

Önce biz isteriz

Sonra Sadri Bey açıklama yapar Asla satmayız! der

Sonra Trabzonsporun herhangi bir yöneticisi Burak 'ı satmayız der

Sonra Şenol Güneş Burak bizim için çok önemli bir futbolcu satmayız der

Sonra Burak Yılmaz Trabzon'dan ayrılma gibi bir düşüncem yok der

Son olarak Sadri Başkan Burak 'ı almak isteyen şu parayı getirsin der bu astronomik miktarda olur Örn:20-25 milyon Euro

Sonra da biz vazgeçeriz yani Türkiye'de yerel transfer yapmak çok zor , diyeceğim şu ya Kayserispor yaptığı pisliklerle oyuncularını dünya yıldızı olarak görüp astronomik fiyatlar isteme adetini başlattığından beri yurt içi transfer yapmak tam bi skandal oluyor çoğu zaman .

Usta sen geçen de bunları söylemiştin ama Burak şu anda imkansız bir transfer.Sana nereden vahiy geldi hayırdır:)

Yekta Selçuk Engin Sercan haykırdım burda. Eski mesajlarımada bakabilirsiniz. İbrahim Akın gelecekti sezon başı olaylar yüzünden gelmedi.

Burak Ocak'ta olmasa bile sezon sonu takımda.

Fatih hoca 10 numara arıyor.

Efehan medyumla münasebetin mi oldu hayırdır renktaş?

Üst Alt