devrim özkan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

devrim özkan

Türk dizilerinde ve filmlerinde oynayan Muğlalı güzel oyuncu.
galeri_devrim-ozkan_7.jpg

devrim_ozkan_kimdir_ve_kac_yasindadir_devrim_ozkan_dizileri_1660208864_1215.jpg

j70LzlaW_400x400.jpg

Suat abimizin bilmediği konu yok maşala maşallah
sevgili doruk,

yetenekli oyuncularin hakkini mumkun oldugunca vermeye calisiyorum. hem kendi yer aldiklari islerde - hem *guncel bizim macla ilgili *stada geldigi ve interaktif dolayli kulubumuzu taglayip macta oldugunu belirtmesi dolayli - gonulleri ayri bir kazandi nazarimda. . . sevgili @Vasfi Vural ve @Murat Durmaz 'in haberdar etmesiyle *galatasarayli oldugunu ogrendim . bildigimden degil . :)

kendisini, onceki islerinden de izlemistim ve veya denk gelmistim . ornk ; meshur, *vatanim sensin dizisi. *ramo dizisi.
suan oynadigi trend olan reytinglerde 1.gelen kaliteli dizi oldugunu dusundugum ; *ghbg dizisinde de farkli ve de kendisini asan bir oyunculukla yetenegini sergiliyor. kanimca, oyunculuk skalasi olarak ; her oynadigi dizi de farkli turde rollerde. bu, kariyeri adina olumlu bir planlama gibi 'kanimca . . .
mevcut dizisindeki performansi dolayli ,bundan sonra romkom islerde her yaz yer alabilir ~ isterse dram aksiyon islerde normal sezon yapimlarda yer alabilir. velhasil, dizi secimleri cok iyi isler olmus ,imdb bio'suna baktigim vakit.

yolu cok acik olsun - basarilar dilerim genc kardesimize.

saygi ve selamlarimla

Son düzenleme:
Üst Alt