Diagne: "Eşimi aldattığım haberleri yalan, sadece çok eşli birisiyim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diagne: "Eşimi aldattığım haberleri yalan, sadece çok eşli birisiyim"

diagne komik ile ilgili görsel sonucu
Mbaye Diagne: "Eşimi aldattığım haberleri yalan, sadece çok eşli birisiyim"

Mbaye Diagne: "Eşim Teresa da çok eşli olduğumu biliyor. Düğünümüz, İslami gelenekler çerçevesinde gerçekleşti."

Mbaye Diagne: "Soumboulou ile Çin'de oynarken evlenmiştim. Ona bir gün Senegal'e dönerek evliliğimizi kutlayacağımızın sözünü verdim. Kendisi Senegalli değil, İtalyandı ve bunu hak ediyordu."

Mbaye Diagne: "Başlangıçta aile üyeleri arasında sade bir tören yapmayı planlıyorduk ama daha sonrasında kız kardeşlerimin devreye girmesiyle işi büyüdü."

Mbaye Diagne: "Şu anki eşimi Soumboulou'yla tanışmadan dört yıl önce de tanıyordum. Dolayısıyla o, kendisini neyin beklediğini biliyordu. Bu konuyu konuştuk ancak dile getiremeyeceğim bazı hususlar var. Kendisiyle uzun bir süre birlikte olduk ve çok güzel zamanlar geçirdik."

Mbaye Diagne: "Nitekim barlarda çekilmiş fotoğraflarımız manşetlerden inmedi. Ancak bu, ilişkimizin bitmesini engellemiyor. Soumboulou, çok güzel bir insan ve harika bir kadın. Ama ben şu anda ikinci bir kişiyle evlenme ihtimalimi dışlamıyorum." (L'Observateur)

Üst Alt