# Diego Alfredo Lugano - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Alfredo Lugano

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Diego Alfredo Lugano

iyi oldu bari bosuna beklemedik...transfer aciklanmasa da angut eglendirdi bizi...Tek eglence Fenevbahce

güzel yazı yazan arkadasa bunu söylemiş angutun biri

birakin arakadaslar seviyenizi dusurmeyin

dusunsenize hangi karakterde ahlakta haysiyette bir insan sunu yapar dur ya ben gidip su antuya uye olayim orda takilayim sonra gecenin bir yarisi forma girip bunlara kufur edeyim onlarinda binlercesi benim anama bacima sovsun bende mutlu olayim??yaziklar olsun sana dunya uzerinde fuzuli oksijen tuketmekten baska ne ise yararsin.iyiki tuttugun takimin formunda degilsin yoksa simdiye kadar bundan cok daha agir cevaplar alirdin ama biz bosa demiyoruz bizim kalitemiz ahlagimiz seviyemiz sizden farkli..

sizin kaliteniz olsa ne yazar.sizin kaliteniz tekirdağ sınırları içinde

ama iyi bozmuş arkadaş bunları

O kadar İtalya diye yırtındı, bari Romaya gitseydi de Avrupa Kupası finalinde keserdik hesabını:D

Aydın anlıyorum çok istiyorsun Luganoyu ma çok sorun çıkarır bu adam büyük ihtimalle. Hem parası sorun olur, hem çirkefliği sorun olur, birçok maçta da kırmızıyı görür, hele fenere karşı hırslanır, o maçlarda kafadan atılır bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt