# Diego Alfredo Moreno Lugano - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Alfredo Moreno Lugano

Cevap: # Diego Alfredo Moreno Lugano

Başkan'ı bir kez daha dinledim şimdi :) "Bizim de girişimlerimiz olabilir, biz olgunlukla karşıladık bakalım onlarda bu olgunluğu gösterebilecek mi" şeklinde konuştu. Figer'i kafalarsak manyak kapak olur bu angutlara.

Fenerden bize gelen oyunuların çoğu bizde başarılı olmuşdur ancak lugano türkiyede fenerden başka bir takımda oynamak istemez,giderse bu italya liginden bir takım olacakdır çünki aile fertlerinden bazıları orda ikamet ediyor ve çocuklarınıda italyada okutmak istiyor lugano.

çok çok isterim, lugano pisliğin teki, ama fenerli değil, hangi takıma gitse onun taraftarı olur, o takım için pislik yapar, o yüzden bize lazım tarzda bir oyuncu

Lugano'yu takımda görmek isterim açıkçası.Misillemenin de kralı olmuş olur.Lugano-Neill-Cana geçit vermez :)

Stoch olayı olmasaydı istemezdim belki ama artık işin rengi değişti :). Bizde oynamayacağını da düşünmüyorum açıkçası fiyatta anlaşırsak hertürlü gelir bizde de oynar. Ayrıca Neill ile de çok çok iyi bir ikilili olurlar. Neill - Cana - Lugano üçlüsüde 2 yıldır arayıpta bulamadığımız savunma sertliğini oluşturur.

Bence düşünmekte fayda var...

Keita'ya çirkef diyen taraftarımız Lugano lafını duyunca hemen gelsin diyor.

2 gün önce neye ne yorum yaptığınızı unutmayın.

Ben istemem bu dallamayı.

tribundergi

DEDIKODU: Diego Lugano'nun 1 ay once GS ile gorustugu ve transferinin konusuldugu iddia ediliyor.

Misilleme işin öbür boyutu.Arkadaşların saydığı şu 3 ismi aynı takımda düşünsenize:

Lugano-Neill-Cana

Bunların olduğu takım mücadeleyi bırakır mı?Bu takımdaki hırs her takımla baş etmeye yetmez mi?Bu 3'ü takımı deli gibi ateşlemez mi?

Bu transfer olmaz, olsaydi gecen sene Lugano'nun "bonservisi elindeyken" olurdu. Rijkaard begendi istedi orasini bilemem.

Adnan Polat'ın bugünkü konuşmaları sonucunda Lugano haberleri iyie ortaya çıktı. Alırmıyız? Pek sanmıyorum. Olsa iyi mi olur kötü mü olur, orası da karışık aslında. 3.5 m€'ya daha iyisini bulamayız heralde ve fenerliler moral olarak çöker. Fakat gelse taraftarın yarısı istemeyecek adamı, takım içinde bazı oyuncularla kavgalı, açık alanda çok pozisyon veririz. Sanırım gelmemesi daha iyi bizim için.

Adnan Polat'ın bugünkü konuşmaları sonucunda Lugano haberleri iyie ortaya çıktı. Alırmıyız? Pek sanmıyorum. Olsa iyi mi olur kötü mü olur, orası da karışık aslında. 3.5 m€'ya daha iyisini bulamayız heralde ve fenerliler moral olarak çöker. Fakat gelse taraftarın yarısı istemeyecek adamı, takım içinde bazı oyuncularla kavgalı, açık alanda çok pozisyon veririz. Sanırım gelmemesi daha iyi bizim için.

Emin ol o istemeyenler Lugano Galatasaray formasini ilk giydigi anda yelkenleri indirir. O takimdan gelmesi gereken bir kac kisi varsa biri hayati boyunca Galatasaray'li olan Gokhan Gonul, digeride Lugano'dur.

Lugono transferi GS yararlı olmaz

1- Futbolcularımızın çoğu bu adamdan nefret ediyo

2 Taraftarın % 80 nin en semediği futbolcuların başında geliyo

3- Fb ye verilecek 3.5 milyon euro ve Lugano da 3 milyon euro dan aşağı oynamaz

4- Ligimizin Blica ile beraber en çirkef oyuncusu

5 Her maç gereksiz yere kart görüyo

6- Bence o kadar da iyi bir savunmacı deil en azından iyi bir Servetten fazlası yok eksiği var

Lugono transferi GS yararlı olmaz

1- Futbolcularımızın çoğu bu adamdan nefret ediyo

2 Taraftarın % 80 nin en semediği futbolcuların başında geliyo

3- Fb ye verilecek 3.5 milyon euro ve Lugano da 3 milyon euro dan aşağı oynamaz

4- Ligimizin Blica ile beraber en çirkef oyuncusu

5 Her maç gereksiz yere kart görüyo

6- Bence o kadar da iyi bir savunmacı deil en azından iyi bir Servetten fazlası yok eksiği var

4.madde için açık ara Emre Belözoğlu diyorum..

6.maddene sadece güldüm :)

Üst Alt