# Diego Forlan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Diego Forlan

Ntvsporda Gürcan kuş arda büyük ihtimalla A.Madirde gitçek onun karşılığındada reyes ile forlannı alçağımız gibisinden bi şeyler söyledi:(

La havle vela kuvvete...Niye aynı şeyi yazıp duruyorsun?Bilmiyor musun Gürcan'ın amacının ne olduğunu?Daha dün tvye çıkıp Arda gitsin diye dua etmediği kaldı o herifin.Onun lafına kaldıysak biz bırakalım kardeşim her şeyi.

O herif daha Reyes'in tam olarak nerede oynadığını bile bilmiyor.Sol açık oynuyor zannediyor.O diğer kuş beyinli yazarla gaga gagaya verip "Reyes gelirse Arda gider o zaman ohhh biz de rahat nefes alırız" diye mal mal orgazm oluyorlardı.Kuş beyniyle Arda'nın gideceğini iddia ediyorsa bu Arda'nın gitmesini istemesi yüzündendir.

gelirse uruguay milli takımındaki gibi serbest oynamalı

Baros

Arda-----Forlan----Reyes​

tecavüz team

Forlan-Reyes müthiş olur müthiş! Umarım gerçekleşir.Haberle,duyumla kalmasın bu işte ya.Bir kez daha hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. :/

Edit: Ne gerek var haber paylaşmaya :)

Transfer sezonuna hızlı giren Beşiktaş ve Galatasaray kulüpleri Forlan ve Reyes transferindede karşı karşıya geldi. Ancak her iki futbolcununda yüksek maliyetleri Beşiktaş cephesinde Serdal Adalı'nın geri adım atmasına sebep oldu. Bebe transferinden sonra santrafor bölgesine yeni bir oyuncu transfer etmeyeceğini belirten Adalı her iki transferide rafa kaldırdı.

Serdal Adalı'nın Forlan ve Reyes transferlerinden vazgeçmesinden sonra ibre Galatasaray'a döndü. Galatasaray'lı yöneticilerin Forlan için 3 sene sözleşme yıllık 5 milyon euro maaş ve 4,5 milyon bonservis bedeli, Reyes içinde 8 milyon euro bonservis bedeli teklifte bulunduğu, her iki futbolcunun Sarı kırmızılı takıma çok yakın olduğu öğrenildi.

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber

reyes gelsin kilotla gece 12´de sokaklarda kosarim...

forlan gelsin ciplak ögle 12´de sokaklarda kosarim...

ikiside gelirse travesti olup gece taksimde gezerim...

daha neler neler yaparim ah ah bi gelseler...

Tarzını beğenmiyorum açıkcası.Cisse daha memnun eder beni.Baros sakatlanmaz ise ikisinede gerek yok.

Üst Alt