# Dieumerci Mbokani Bezua - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dieumerci Mbokani Bezua

Cevap: # Dieumerci Mbokani Bezua

Ha bir de "Adam Belçika Ligi'nde atıyor bu golleri, çok düşük bir lig vs vs" diyenler de var onlar başka alem zaten. Emin olun Belçika Ligi, Türkiye Ligi'nden çok daha fazla takip ediliyor Avrupa'da. Oradaki adamlara daha yüksek değerler biçiliyor...

Örn: Arda için £10 milyon'a bırakırlar derken Witsel için £15-20 milyonlar konuşuluyor. Ki Arda Witsel'den çok çok daha iyi bir oyuncu, ancak ülke prestiji bakımından Belçika bizden üstün, kimse kusura bakmasın öyle...

Mbokani bi renktasimizin dedigi gibi 20 milyon falan etmez, sen Villa'yi mi aliyorsun? Mbokani 5,6 milyon euro'ya bitebilecek bir oyuncu. Ama cok saglam bir topcudur, bize gelse cok is yapar ...

Ama olmayacak transferleri fazla konusmamak gerek.

Mbokani bi renktasimizin dedigi gibi 20 milyon falan etmez, sen Villa'yi mi aliyorsun? Mbokani 5,6 milyon euro'ya bitebilecek bir oyuncu. Ama cok saglam bir topcudur, bize gelse cok is yapar ...

Ama olmayacak transferleri fazla konusmamak gerek.

Belçika Ligi'ni pek takip etmiyorsun herhalde. Standard Liege bizden çok daha ön planda bir kulüp. Fellaini €16 milyona gitti Everton'a, Witsel için £15-20 milyonlar konuşuluyor (pound olarak ayrıca, euro değil), Defour'u saymıyorum bile. Mbokani de takımın yıldızlarından. FM oynanmıyor burada :)

Şöyle bir düşün bakalım, acaba isterler mi €15-20 milyon :eek:

okadar'da degil bende belçikada yasiyom ama Mbokani oyle 20M'luk adam degil en fazla 8.5M

Keske gelse , iyi is çikarir , Hem havadan hem yerden onuyo Adebayor gibi yani

Asla 15 Milyon isteyemezler..Hic sanmiyorum.

Evet iyi bir yetenek ama fiyati 15 milyon etmez bence.

Inaniyorum ki Haldun Üstünel Mbokani´yi 5 Milyona tutup getirir

Siz de Haldun Üstünel'i Don Corleone yaptınız. Sanki adam mafya babası da her kolundan tuttuğunu getiriyor :D

Üst Alt