Digitürk GSTV ile Sözleşme Yenilemeyeceğini Bildirdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digitürk GSTV ile Sözleşme Yenilemeyeceğini Bildirdi

Digitürk, 19.07.2019 tarihinden itibaren GSTV ile sözleşme yenilemeyeceğini Galatasaray'a bildirdi.

GSTV, yarın itibariyle Digitürk platformunda yer almayacak.

O ne lan 1 gun onceden haber mi verilir kotuluk ararim hemde büyük kötülük 19.07 gibi bir gun niye secildi 21 olsa olmuyor muydu?

Vallahi naklen yayin icin isi yokusa sursun bizim kulup, bunlarin bu sene yaptigi seyler masum değil.

kesin bilgim olmamakla beraber digitürk'e de hisse ödendiğini düşünüyorum .

Bu yayınların tamamı illegal. Yayıncıların da birçoğu yurt dışından yayın yapıyor server üzerinden. Yani Beinsports'a veya diğer hiçbir platforma para ödemiyorlar. Zaten o kadar çok kanal var ki hangi birine para verecek ve kar edecek yayıncı. Normal bir ıptv satıcısında en az 5000 - 6000 kanal var.

Bu yayınların tamamı illegal. Yayıncıların da birçoğu yurt dışından yayın yapıyor server üzerinden. Yani Beinsports'a veya diğer hiçbir platforma para ödemiyorlar. Zaten o kadar çok kanal var ki hangi birine para verecek ve kar edecek yayıncı. Normal bir ıptv satıcısında en az 5000 - 6000 kanal var.
iyi güzel de adamlar parayla satıyor ve millet de alıyor. donma kapanma gibi sorunlar olsa adamlar senelik üyelik satın alır mı ? ben de düşünmüştüm ama sabri ve leşçuk yüzünden almaktan vazgeçtiğim zamanlar olmuştu.

iyi güzel de adamlar parayla satıyor ve millet de alıyor. donma kapanma gibi sorunlar olsa adamlar senelik üyelik satın alır mı ? ben de düşünmüştüm ama sabri ve leşçuk yüzünden almaktan vazgeçtiğim zamanlar olmuştu.
Çevremde çok uzun süredir kullanan var ve zaman zaman kendimde kullandım. Spor kanallarından ziyade özellikle film kanalları çok. İyi bir internetin olursa donma sorunu olmuyor. Kapanma konusuna gelince bu da bu işin riski. Sonuçta 110 tl ödediğin legal yayından ziyade, adama 6 ay için 100-150 tl veririm kapanırsa şansıma diyor.

3 senedir ip tvden izliyorum ve son derece memnunum.

Yayinci kurulus seyimi yesin, sonra hepsine de soyadim girsin!

Çevremde çok uzun süredir kullanan var ve zaman zaman kendimde kullandım. Spor kanallarından ziyade özellikle film kanalları çok. İyi bir internetin olursa donma sorunu olmuyor. Kapanma konusuna gelince bu da bu işin riski. Sonuçta 110 tl ödediğin legal yayından ziyade, adama 6 ay için 100-150 tl veririm kapanırsa şansıma diyor.
periscope üzerinden 240p çözünürlükteki lig maçlarında bile 30 -40 saniyede bir yayın banlıyorlar. adamlar bu kadar hassas. ip tv üzerinden ise hd yayınla kocaman tvye yansıtarak maç izlenebiliyor. durumu kıyaslarsak ip tv konusunda çok daha fazla önlem ve kapatma hamleleri olması lazım .
halbuki alan adamlar genelde paket halinde ve uzun dönem alıyor. bu nasıl iş anlamıyorum .

Üst Alt