Digitürk'ün Hala Şampiyonlar Ligi İçin Resmi Açıklama Yapmaması - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digitürk'ün Hala Şampiyonlar Ligi İçin Resmi Açıklama Yapmaması

Şimdi Digitürk müşteri hizmetleri ile konuştum almak için uğraşıyoruz bizde size hizmet etmeyi çok istiyoruz falan dediler zaten Spor’un Yıldızları paketi ne üyeliğiniz var ekstra para vermenize gerek yok dediler hala almak için uğraştıklarını söylediler

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar ben bein sport üyeliği için yeniden başvurdum ve Şampiyonlar ligini yayınlayacak mısınız dedim?
Evet dedi telefon görüşmemde spor paketine sahipseniz izleyebileceksiniz dedi teyit edin lütfen dedim önemli evet beyefendi dedi yani bakalım güvenip alacaz tekrardan.

SSport plus olayı nasıl oluyor, en son Bein de Ssport vardı o kanalı izleyebiliyorduk ama Ssports plus sanıyorum orda yok. Digitürk play gibi internet üzerinden mi yayınları var sadece?

Ssports + imkansız. Öyle bir şey olmaz.

En kötü Ssport Galatasaray maçlarını kendi yayınlar. Diğer maçları beinsports a verir. Şampiyonlar Ligi’ni televizyonda yayınlanmaması neredeyse imkansız. Hele bir Türk turnuvada iken.

Üst Alt