Digitürk'ün Hala Şampiyonlar Ligi İçin Resmi Açıklama Yapmaması - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digitürk'ün Hala Şampiyonlar Ligi İçin Resmi Açıklama Yapmaması

Ben Bunu normal karsiliyorum

Hic kimse zarar etmek istemez,adamlar son güne kadar pazarlik yapmak istiyorlar kur farkindan dolayi

Her alanda sitcom tadında yaşıyoruz şaka maka. 10-15 yıl sonra altımıza s..arak anlatacağız bu günleri, içinde yaşadığımız için farkında değiliz ama hakikaten halimiz trajikomik...

Öğle saatlerinde beni aradılar. ŞL bizde dediler. Çağrı merkezindeki arkadaşlar öyle uyduramazlar. Herkes tepki gösterir ve mahkemeye bile verirler.

Öğle saatlerinde beni aradılar. ŞL bizde dediler. Çağrı merkezindeki arkadaşlar öyle uyduramazlar. Herkes tepki gösterir ve mahkemeye bile verirler.
Kac defa neler neler uydurduklarina sahit oldum.
Mahkemeye versen bile bir halt olmaz, elinde görüsmenin ses kaydi var ise bile.
Cünkü konustugun kisinin rizasi olmadan yaptigin kayit gecersiz diye biliyorum.

Kac defa neler neler uydurduklarina sahit oldum.
Mahkemeye versen bile bir halt olmaz, elinde görüsmenin ses kaydi var ise bile.
Cünkü konustugun kisinin rizasi olmadan yaptigin kayit gecersiz diye biliyorum.

Görüşmelerin başında kayda aldıklarını söylüyorlar.

ŞL yayını için yalan söyleyeceklerini düşünmüyorum. Zira bana değil herkese aynı şeyi söylüyorlar. Yayın olmaması ciddi bir yaptırım gerektirir.

Ayrıca ben çok uzun zamandır üyeyim. Bugüne kadar söylediklerinin dışında hiçbir şey görmedim. Beni kandırmadılar. Söz oyunları yapıyorlar bazıları anlamıyor kabul ediyorlar olaylar öyle oluyor. Çok hızlı konuşan, dedikleri anlaşılmayan biri olduğunda da "yavaş konuşun dediklerinizden hiçbir şey anlamıyorum" diyorum öyle dinliyorum.

Görüşmelerin başında kayda aldıklarını söylüyorlar.

ŞL yayını için yalan söyleyeceklerini düşünmüyorum. Zira bana değil herkese aynı şeyi söylüyorlar. Yayın olmaması ciddi bir yaptırım gerektirir.

Ayrıca ben çok uzun zamandır üyeyim. Bugüne kadar söylediklerinin dışında hiçbir şey görmedim. Beni kandırmadılar. Söz oyunları yapıyorlar bazıları anlamıyor kabul ediyorlar olaylar öyle oluyor. Çok hızlı konuşan, dedikleri anlaşılmayan biri olduğunda da "yavaş konuşun dediklerinizden hiçbir şey anlamıyorum" diyorum öyle dinliyorum.
Onu da aleylehlerine bir durum oldugu zaman kolay kolay cikarmiyorlar.
Verdikleri bilgi dogru olabilir, en gec yarin belli olacak.

Üst Alt