# Dimitar Berbatov - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dimitar Berbatov

Cevap: # Dimitar Berbatov

Topu ceza sahasinda beklemek yada topu ceza sahasinda aramak..

Bu arada forvet dedigin biraz yasli olacak. Tecrubesiyle topun dusecegi yeri falan sezme kabiliyeti olmali.

eee kimi kesecek berbatov?

burak'ı yedek mi oynatacağız? yoksa elmander mi yedek olacak? ee yabancı kontenjanı ? umut ne işe yarıyor o zaman?

burak ya da umut alınmasa tamam diyeceğim ama bu saatten sonra forvet transferi takımda dengesizlik oluşturur, NET

5 forvet varda noluyor.. burak hariç 10 gol ortalamayla oynayan forvetler hepsi. burak bile soru işaretidir benim gözümde. 30 gol atarsada şaşırmam 5 gol atarsada şaşırmam.

Elimizde 4 tane forvet var ( Baros ve Sercanı saymıyorum ) ama SANTRFOR yok , geçen sene özellikle Arenamızda yaşadığımız sıkıntıları hatırlamak lazım , net bir santrfor yada striker da diyebiliriz olsaydı , normal sezonu daha fazla farkla bitirip süper finaldede özellikle fener maçında şampiyonluğumuzu ilan edebilirdik .

Saygılar.

Berbatov ismi ilk ciktiginda söyle bir yüz ifadem vardi: :confused::coffee:

bir ay iki ay mi oldu? yüz ifadem suan: :confused::coffee:

iyi oyuncu tartismiyorum ama benim icin artik 2 transfer kaldi 1 melo 2inci ise sol bek icin yerli statusunde oynayacak bir yedek oyuncu. Diger transferler gereksiz olur. Kadro sisti bir sezon sonra yetersiz oyunculari elimizden cikarip Berbatov yerine daha iyi transferler yapilabilir. (önümüzdeki sezon kim bilir o kadar cok transfere gerek kalmaz ve gerekirse transfer bütcesi 1-2 top-class oyuncuya yüklenebiliriz ozaman.)

Burak, Elmander, Umut, Sercan, Baros, Necati var elimizde. Baros'u çıkart kaldı 5 forvet. Berbatov şovdan başka bişey olmaz.

Melo, Diego veya Adriano'ya daha çok ihtiyaç var.

Hoca Burak'a güvenemiyorsa C.l. için üst düzey golcü istemesi normaldır

Baros gider Berbatov gelir hem çok maddi giderde olmaz

Baros 2,5m€ alıyordu Berbatov 3m€ alır

Bu saatten sonra forvet transferi olacağını sanmam, hadi gezgin forvet, kanat oynayabilen bir adam olsa neyse.

Burak'ın geleceğine emin olsalardı U.Bulut'u almazlardı sanıyorum, veya Burak gelmese net bir golcü düşünebilirdik, ki hala lazım olduğunu da düşünüyorum, ama bu kadar şişirmezler.

Fatih Hoca, yabancı hakkını forvet yerine sol bek ya da 10 numara için kullanır.

Üst Alt