Disko Kralı | Medya Kralı | Muhabbet Kralı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Disko Kralı | Medya Kralı | Muhabbet Kralı

Cevap: Disko Kralı | Medya Kralı | Muhabbet Kralı

Mahmut Tuncer,İntizar, Melis Birkannnnn <3 :D, Ali İl,Ahmet Mümtaz Taylan,Luxus,Erkan Özerman,Enrico Masias,Chique,Cirques Mechanica.

Malumatfüruj + Medya arkasına bakar yatarımda.

Bu Melis çok tatlı kız yahu :)

Luxus'te cover yapıyordu bol bol. Öyle bi gruptu yanlış hatırlamıyorsam..

Auzuahuahasuahdfauohafoşhaafh :asd:

Mahmut Tuncerin 4 sene önceki videoları :asd:

Süper programdı süper.Medya kralını sabırsızlıkla bekliyorum :D

Muhabbet Kralında çocuk istismarı konusunu mükemmel şekilde işlediler. Telefonla katılıp başlarına gelen olayları anlatan insanlara gerçek bir psikiyatr gibi davrandı Okan Bayülgen gerçekten takdir ettim. Muhabbet Kralı gerçekten Türk televizyonlarındaki en güzel programlardan birisi. Ben örneğin bu konuya fazla duyarlı olmayan ve bilmeyen bir adamdım. Biraz da küçümserdim açıkçası. Ben ki evde tek başıma 2-3 tane korku filmi izler(son ses, panjurlar kapalı) sonra gider rahat rahat uyurum. Bu programı sonuna kadar izledikten sonra odama gittim ve ışığı kapattıktan sonra resmen rahatsız oldum. Ki ben sadece hikayeyi dinledim, üstü kapalı şekilde. Yaşayan insanlar(özellikle ensest)ın sokağa çıkabilmeleri bile gerçekten büyük başarı. Bunun dışında korunma yolları ve çocuğa nasıl sahip çıkılır bunlardan da çok bahsedildi. Gerçekten herkesin izlemesi gereken bir program bu "Muhabbet Kralı". Gece mesailerime hiç sevmesem de saygı duyduğum Murat Bardakçı'nın "Tarihin arka Odası" isimli programından sonra Okan da eklendi. Bunu da gerçekten tavsiye etmek istediğim için yazıyorum. Tarihin arka odası da çok güzeldir yalnız. Orada sadece tarihi olaylar konuşulur, sabaha kadar da sürer. Neyse ki cumartesi gecesidir rahat olunur...

medya arkası ve disko kralındaki telefonla sorulan sorular en bomba yerleri. onun dışında pek elle tutulur bişey yok bana göre espri açısından tabii... yoksa okan televizyondaki en kültürlü insanlardan biridir.

Üst Alt