Divan Kurulu Basına Kapatıldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Divan Kurulu Basına Kapatıldı!

Yarim saat kaldim iceride ,farkettiklerinde cikardilar

yalniz o sizin ilker canalp filan da cikarilanlar icindeydi malesef

Iceride ilk cikan 4-5 kisiyi dinledim fazla bir yasaklanma gerektirecek konusma yoktu

zaten neden yasaklandi diye oylama yapildi diye bir aciklama da yapilmadi ve sordum yapilmamis da , tuzuk de bir madde varmis ona istinaden istenebiliyormus

ben de ilk kez karsilasiyorum acikcasi

sonra cikinca disaridakiler ile konustum siyasi konular acilabilir diye basina kapatmak gayesi ile yapilmis ama tuzuk geregi divan uyesi karti olmayanlarin hepsini kapsiyormus

bir sonraki divanda toplanti tutanaklari yazili olarak dagitilir mi dedim , dagitilir dendi

Gizli işler dönecek Pilav günleri neden bu kadar az düzenleniyor bu tartışılacak
Divan kuruluna neden sucuk ekmek dağıtılmıyor bu tartışılacak
Veya Adada bunlara takılma alanları fırsatları tartışılacak ...

Galatasaray taraftarındır falan hikaye. Gerçek sahipleri bakın bugün divanı basına kapadı? Neyi gizliyorlar? Çok soğudum ya. Hiçbir işi düzgün yapmıyorlar. Uzaktan sevmeye devam. Her yıl düzenli alışveriş yapıyordum. Dursun geldiğinden beri en ufak birşey almadım ve almayacağım da. Divan ve genel kurul kendi kendine çelik çomak oynamaya devam etsin

Üst Alt