GSC Haber - Divan Kurulu Olağanüstü Toplantı Gerçekleştirecek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Divan Kurulu Olağanüstü Toplantı Gerçekleştirecek!

Bu gelişmeden sonra artık transfer yapılmaz malesef , şampiyonluk hayalleri kurarken bu çok kötü oldu.Geçmiş olsun.

@Murat Saylak Ben bu melih peker denen adamı görmek zorunda mıyım? Trollüğünde bir adabı var. İnsanlar boş vakitlerinde foruma giriyorlar bunun gibi heriflerin yaptığına bakın. Sadece bu mesajı değil çoğu mesajı böyle. Hayır bu arkadaş böyleyse ona göre davranalım.

@Murat Saylak Ben bu melih peker denen adamı görmek zorunda mıyım? Trollüğünde bir adabı var. İnsanlar boş vakitlerinde foruma giriyorlar bunun gibi heriflerin yaptığına bakın. Sadece bu mesajı değil çoğu mesajı böyle. Hayır bu arkadaş böyleyse ona göre davranalım.
@Melih Peker temsili;
17460.jpg

Resimli anlatayım da milletin kafasını şişirme.Profil altında yoksay butonuna yazarsan bir daha görmezsin.
davar.png

not : kendi profil resmine değil benimkine tıklayacaksın , mazallah kendi kendini bloke etmeyesin sonra ..

Üst Alt