Divan Kurulu Üyesi İbrahim Göknar: "Yeteri kadar kupamız var, transfer yapmayalım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Divan Kurulu Üyesi İbrahim Göknar: "Yeteri kadar kupamız var, transfer yapmayalım"

adam-gibi-adam-recep-tayyip-erdogan_1826976.jpg

3 yildir psikiyatri bölümünde doktora yapip hasta görüyorum, daha boyle bir kafaya denk gelmedim. Kutlarim.

Ayri bir tez vakasi
Bu adamların derdi Galatasaray Spor Kulübünün başarılı olması ya da maddi yönden düzlüğe çıkması değil ki.Dertleri bizim muslukları kimse kapatmasın yolumuzu bulalım yoksa ortada DİK gibi kalırız.Sen bunlara paradan haber ver seni bile başkan yaparlar.

Esas problemin bu adama mikrofon uzatan, fikrini soran yada kürsüye çıkaran da olduğunu düşünüyorum. Esas düşman o. Aynı şekilde bunu haber yapan vb. Amaç karıştırmak germek ve sinir bozmak. Kaleyi içten yıkmaya çalışıyorlar. Sevinin renkdaşlar bizden fena korkmuşlar.

Lise iyi hoş kulübü kurdular, Buradan önemli Galatasaray'lılar da muhakkak yetişiyor. Ama biraz da fazla abartıyoruz kabul edelim. Liseli midir bilmiyorum ama o kadar okuyup etmiş adamın şu lafı etmemesi lazım edebiliyorsa ciddi sıkıntı var. Sadece bu değil Poborsky moborsky diyen dayı, Dursun özbek, fenerli lise mezunları kongre üyeleri v.s nice manasız adam aynı yerden çıkıyor gereksiz kutsaliyet atfetmeyelim bu yüzden bu kuruma, belli ölçü de saygı duymak yeterli. Aslolan Galatasaray spor kulübüdür.

Derdinin yönetime muhalefet olduğu da şu posttan belli oluyor.

Lise iyi hoş kulübü kurdular, Buradan önemli Galatasaray'lılar da muhakkak yetişiyor. Ama biraz da fazla abartıyoruz kabul edelim. Liseli midir bilmiyorum ama o kadar okuyup etmiş adamın şu lafı etmemesi lazım edebiliyorsa ciddi sıkıntı var. Sadece bu değil Poborsky moborsky diyen dayı, Dursun özbek, fenerli lise mezunları kongre üyeleri v.s nice manasız adam aynı yerden çıkıyor gereksiz kutsaliyet atfetmeyelim bu yüzden bu kuruma, belli ölçü de saygı duymak yeterli. Aslolan Galatasaray spor kulübüdür.

Derdinin yönetime muhalefet olduğu da şu posttan belli oluyor.

Galatasaraylı olan adam ne olursa olsun Şampiyon olmuş Maddi anlamda bir sürü atılım yapmış bir Başkanının ayağını kaydırmaya çalışmaz Demek ki Galatasaraylı değil bunlar fenerli yada bjkli.

Bu adam bunak değil, hele aptal hiç değil..
Galatasaray bu sezon da şampiyon olursa ülkenin en prestijli ailesinin karizması yerle bir olacak..
Malum ailenin Galatasaray’daki uzantısı Mart ayında düğmeye bastı ve devamı gelecek..

Üst Alt