Diyarbakır Yeni Stadyum | 33.000 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diyarbakır Yeni Stadyum | 33.000

Birbirinize de hakaret etmeyi birakin edebinizle tartisamayacaksaniz hic tartismayin

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim cevrem zaten hepsi turk, babamin annesi turk..
sehitler hakkinda yada baska sey hakkinda hic bir kelime etmedim, sadece dedimki orda stad yapilsa ne olacak..

cunku benim tek istegim, orayada stad, okul yapilsin ki ordaki insanlar bu ulkenin evlatlari oldugunu bilsinler. eger oyle basi bos birakilirsa oralar, ozaman millet cehaletle buyuyup daga cikacak.. emin ol ordaki insanlarin cogu okumayi bile bilmiyor, bu kapasitedeki insanlarin boyle gelismemesinin ana sorunu egitim.

konuyu bazialri degistirip beni pkkli yaptilar, ben susuryorum sadece. ustune bana kfuurlerde edildi, ozaman kardesim ben en iyisi susum.. Pkk zaten amerikanin kurtler uzerinde kurdugu bir oyun, cunku amac belli !

Bak kürt arkadaş.. Tüm kürtleri kimse genellemiyor onların arasında da vatanını seven birlikte yaşamak isteyenler var başımızın üstünde yeri var öyle düşünenlerin..

Ama daha bugün eniştemin en yakın arkadaşımın görev yaptığı yerde 15 polisimizi şehit ettiler ondan önceki gün gencecik askerlerimize kıydılar 16 şehit..

Birlikte yaşamayı istiyorsanızbuna en büyük tepkiyi senin vermen gerekir..

Biz Türklerin kürtlerle bi sorunu yok pkkyı destekleyen kürtlerin analarını ağlatacaz bundan kimsenin şüphesi olmasın..

Bak sana açıkca söylüyorum bizim vatanını seven kürtlerle derdimiz yok ama diğerlerini bu topraklara gömecez..

Bakın tüm kürtleri genelleme yapmayın o ağız pkklı orospu çocuklarının yapmak istediği bizi bölmek istediği ağız..

Tüm kürtleri desteklediği falan yok..

Ben Ülkücüyüm gurur duyarım siyasi görüşümle ama sorunumuz kürtlerle değil Türk ve kürdü ayırmaya çalışan çatıştırmaya çalışan bölücü orospu çocukları ile..

Buraya yazabiliyorsanız aklınızı azbuçuk kullanabiliyorsunuz demektir..

Pkk yı sakın tüm kürtlere mal etmeyin..

Eger butun vergi oraya gidiyorsa, oranin sorumlusu bu ulkeyi yoneten zihniyettir!
benim vergimle ayaktalar bu insanlar dusuncesi nekadar mantikli, bana sorarsan ordaki insanlar senin vergine muhtac degiller. Ve ordaki insanlarda vergi oduyor.
hala konuşuyorsun.norveçte bile adam olamamışsın..ulan ordaki insanın kaçırdıgı elektrik parasını batıdaki ben öduyorum..o şerefsizlerin terör yüzünden bu ulkeye verdiği zarar 900 milyar dolar..ordaki insanlar vergi falan ödemıyor elektrik ödemiyor bos konuşma daha fazla..sayıları araştır.en çok yeşil kart hangi illerde alınmış okuu.kürtsün diye kör olman gerekmiyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:
biraaz saygili ol, vergi nekadar odediysen bana soyle sana biraz para gonderim.

şerefin varsa git şehit haberlerinde yorum yap.ulan benim paramla azda olsa ödediğim vergi ile bu stat yapılıyor.elektrik parası odemeyen askerimi polisimi şehit eden kopeklere stat yok..istiklal marşımı ıslıklıycaklar delil mi istiyorsun delil şerefsizz.. alll [video=youtube;sOiBxDj5Uuc]https://www.youtube.com/watch?v=sOiBxDj5Uuc[/video]

Her Kürt PKK'lı değildir. Bunu kabul etmek gerekir. Oraya yatırım yapılmasına da karşı değilim. Ama bir dirayet gösterin. Bir karşı durun şunlara niye sesiniz çıkmıyor.? En ufak bir laf söylesen başlıyorlar foşik demeye,yani doğruları konuşmak için iki kelam etsen hemen pis faşist,ırkçı yaftasını yapıştırıyorlar. HDP yi barış güvercini gösterenlerin,televizyonlar da kanal kanal gezdirip saz çaldıranların da suçu var şu olaylar da. HDP eşittir PKK'dır. HDP'ye oy verenler de PKK'ya oy vermiştir. Hiç şimdi duyar kasmasınlar zira komik oluyorlar. AKP belasından kurtulamadan bir de HDP belası çıktı. Aziz Milletiz ki düşmanımız hiç eksik olmuyor.

sana simdi kapak gibi laf edecemde ama eger edersem burda kurt oldugum icin ban alacam. ondan seni muhatap almiyorum, zavalli

hala konuşuyorsun.norveçte bile adam olamamışsın..ulan ordaki insanın kaçırdıgı elektrik parasını batıdaki ben öduyorum.o şerefsizlerin terör yüzünden bu ulkeye verdiği zarar 900 milyar dolar.ordaki insanlar vergi falan ödemıyor elektrik ödemiyor bos konuşma daha fazla..sayıları araştır.en çok yeşil kart hangi illerde alınmış okuu.kürtsün diye kör olman gerekmiyor..

sehitler hakkinda yada baska sey hakkinda hic bir kelime etmedim, sadece dedimki orda stad yapilsa ne olacak..

cunku benim tek istegim, orayada stad, okul yapilsin ki ordaki insanlar bu ulkenin evlatlari oldugunu bilsinler. eger oyle basi bos birakilirsa oralar, ozaman millet cehaletle buyuyup daga cikacak.. emin ol ordaki insanlarin cogu okumayi bile bilmiyor, bu kapasitedeki insanlarin boyle gelismemesinin ana sorunu egitim.

konuyu bazialri degistirip beni pkkli yaptilar, ben susuryorum sadece. ustune bana kfuurlerde edildi, ozaman kardesim ben en iyisi susum.. Pkk zaten amerikanin kurtler uzerinde kurdugu bir oyun, cunku amac belli !

Kardeşim susmana gerek yok konuş.. Bu şekilde düşündüğün müddetçe başımızın üstünde yerin var..

Ama buralarda millet kan ağlıyor.. sende biraz empati yap istersen.. arkadaşın sana yazdıklarını onun psikolojisini düşünerek cevap ver..

Bende senin gibi düşünüyorum en büyük sorunumuz eğitim eğitim eğitim eğitim..

Ama sana şunu diyeyim buralarda insanlar çok gergin ona göre yazmanı tavsiye ederim..

Hulusi burada insanlarin tepkisi aslinda su evet sen kurt olabilirsin bu olaylari tasvip ettigini de dusunmuyorum zaten ama artik o bolgenin halki bu yavsak orgutu dislamali dislamadigi surece bu kan onlara da sicriyor.

Ha ne yapilir o bolgenin halki diyecek ki benim ulkem burasi batili gelmesin biz savunuruz koruruz burayi. Bu sekilde teroru azaltirsin isin icine halk girerek

biraaz saygili ol, vergi nekadar odediysen bana soyle sana biraz para gonderim.
sana neden saygılı olayım. sayılarla d.bakır denen il elektrik kaçırmış en çok yeşil kart alan 2.il.vergi o da nee..terör zaten almış başını gitmiş..kürt olman gerçekleri görmene engel degil.

sana neden saygılı olayım.sayılarla d.bakır denen il elektrik kaçırmış en çok yeşil kart alan 2.il.vergi o da nee..terör zaten almış başını gitmiş..kürt olman gerçekleri görmene engel degil..

Okan adam pkklı değilim diyor sen zorla pkklısın diyorsun.. Allah aşkına sende bi sakin ol..

Abdli yahudi ingiliz alman pkkya ne kadar destek veren varsa sizin ayrışmanız sizin bu şekilde düşünmeniz için çalışıyor bunu da bil..

cozum cok basit, ordaki pkklilar ve yoneten zihniyeti yok etmek.. inanki cok kolay, ama perdenin arkasinda hem pkk liderleri hemde turkiyenin liderleri bir baska oynuyor..

Propagandadan dolayi oluyor bunlar.. bak ben stad niye yapilmasin dedim, burdaki zavalli biri beni pkk ilan etti. simdi bu zihniyetmi bu ulkeyi ayakta tutacak..
neyse cok politik bilgim yok, ondan bilmedigim seyler hakkinda devam etmecem.
ben sadece sunu dedim, orayada stad yapilsin, ve diyarbakir halkni genelleme olarak serefsizler denince uzuldum ve hosuma gitmedi.

Ben eger o zavallinin dedigi gibi pkk yansasiysam, niye her yil antalyada bir aileye yardim ediyorum lan
niye evimde turk bayragi var lan
yada niye milli maclarda senden daha cok duygulaniyorum

bu konuyu kapatin, burda bana hakaret edildi, baska birsey demiyorum... agir bir kelime etti, ama sogukkanli oldugum icin birsey demiyorum.
Allah tum sehit ailelere sabir versin. pkk yine lanetleyorum

Birgun kurtlerinde insan oldugunu bazilari anlayacak!

Hulusi burada insanlarin tepkisi aslinda su evet sen kurt olabilirsin bu olaylari tasvip ettigini de dusunmuyorum zaten ama artik o bolgenin halki bu yavsak orgutu dislamali dislamadigi surece bu kan onlara da sicriyor.

Ha ne yapilir o bolgenin halki diyecek ki benim ulkem burasi batili gelmesin biz savunuruz koruruz burayi. Bu sekilde teroru azaltirsin isin icine halk girerek

Diyarbakir'in neredeyse tamami pkkli o yuzden stadin yapilmasi gereksiz.

Temizlik yapildiktan sonra yapilmis olsa daha iyi olabilirdi.

Diyarbakır'a bile stad yapılıyor da yıllar yılı Türk futbolunun güzide takımları olmuş Karşıyaka,Göztepe,Altay'ın bulunduğu İzmir'e stad yapılmıyor yazık ondan sonra futbolumuz niye gelişmiyor :red:

Üst Alt