Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 7 asker yaralı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 7 asker yaralı

Cevap: Diyarbakır'da çatışma : 12 şehit 2 si ağır 6 asker yaralı

Geçen de Samsunda çatışma olmuş.Samsuna kadar inmiş şerefsizler
Ordu,Mesudiye ilçesinde yola mayın döşemişler. Patlattılar 2 asker yaralandı. 1 hafta öncesine kadar tepemizde helikopterler geziyordu. Orduspor tesislerine helikopterler gelmişdi. Askerleri kırsal kesime götürüyordu.

Bu şerefsizler Karadenizde barınamazlar..

Bu orduluk bir şey değil,silahla çözülebilecek bir şey değil maalesef.Komple Nato ordusunu da getirsen dağlardaki militanla başa çıkamazlar,telef olurlar.

Sadece silahla çözülemez...Silahsız da çözülemez, onların elinde de gül yok sonuçta...

Bu sadece Türkiye'lik iş değil. İşin içinde uluslararası bir durum var...Bazıları çıkıyorlar "iç meselemiz...demokratik haklar,kültürel haklar..." gibi tek taraflı görüşler dile getiriyorlar....Bu olay Türkiye Cumhuriyeti'ni bölmeye yönelik uluslararası bir komplodur.Ben sadece oradaki sorunu belirli bir kesimin üzerine atmak istemiyorum çünkü Türkiye gibi bir ülke,öyle birşey olsa bu sorunu yıllar öncesinden çözerdi.

Şu üzücü durumda siyasi olaylara girmek istemiyorum..Allah rahmet eylesin...Sevenlerine baş sağlığı ama ateş düştüğü yeri yakar. Çok üzgünüm....

Cevap: Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 2'si ağır 7 asker yaralı

Diyarbakır'da zaten 2 haftadır bir boklar olduğu belliydi. :( :( Allah topunun bin belasını versin.

Benim babam da uzman çavuş 4 yıldır Bingöl'de. Allah izin verirse 1 haftası kaldı, sağ salim gelir inşallah. :(

Allah rahmet eylesin. Allah yakinlarina sabir versin.

Diyarbakır'da zaten 2 haftadır bir boklar olduğu belliydi. :( :( Allah topunun bin belasını versin.

Benim babam da uzman çavuş 4 yıldır Bingöl'de. Allah izin verirse 1 haftası kaldı, sağ salim gelir inşallah. :(

Amin inşallah..

Verdiği emekler içinde ellerinden bir kerede benim için öp..

Allah rahmet eylesin başımız sağolsun askerlerimizin ailelerinede allah sabır versin inşallah.

Ordu,Mesudiye ilçesinde yolam ayın döşemişler. Patlattılar Allahtan 2 asker yaralandı. 1 hafta öncesine kadar tepemizde helikopterler geziyordu. Orduspor tesislerine helikopterler gelmişdi. Askerleri kırsal kesime götürüyordu.

Bu şerefsizler Karadenizde barınamazlar..
Bende karadenizliyim.Bu kanı bozuk şerefsizleri doğrarlar orda.

İnşallah.

Ne desek ne yapsak ödenmez ordakilerin hakları.

Allah sağ sağlim kavuştursun.

Cevap: Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit,7 asker yaralı

Operasyonlar durdu kendilerini iyice güçlendirdiler. Şimdi saldırıyorlar sağa sola buna izin verilmemeliydi. Bende 12 Ağustos askerim Allah izin verirse, ölen mehmetciklere Allah rahmet elesin. Yaralılara da acil şifalar diliyorum :S

allah rahmet eylesin aslanlarımıza ailelerine sabır versin ama tehlike çok büyük ve biz farkında degiliz ben hep denirdi ordaki cahil halk destekliyor terörü yalanın önde gideni ben üniversitede okuyorum ve okadar çok terörü destekliyen okuyan insan var ki yazıklar olsun ya

İnşallah. Allah sağ salim kavuştursun.

Operasyonlar durdu kendilerini iyice güçlendirdiler. Şimdi saldırıyorlar sağa sola buna izin verilmemeliydi. Bende 12 Ağustos askerim Allah izin verirse, ölen mehmetciklere Allah rahmet elesin. Yaralılara da acil şifalar diliyorum :S

Hayırlısıyla gidip gelirsin inşallah Uğur'um. Allah tüm askerlerimizi,vatanımızı korusun hainlerden.

inşallah gelir sağ salim

kardeş ulusların arasına nifak tohumlarını ekenler utansın allah onları bildigi gibi yapsın bu ölümler çok acı

Üst Alt