DJ Defne Joy Foster vefat etti !! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DJ Defne Joy Foster vefat etti !!

Cevap: DJ Defne Joy Foster ölü bulundu

gönül isterdi bu haberi hiç yapmayayım Allah taksiratını affetsin mekanın cennet olsun İnşallah, geride kalan yavrusu ve ailesi için en içten baş sağlıklarımla...

Sabah duyunca çok üzüldüm hala da üzgünüm. Çocuğuna daha çok üzüldüm. Neşeli, yerinde duramayan annesini tanıyamayacak.

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Cevap: DJ Defne Joy Foster ölü bulundu.

Çok şaşırdım. Geride kalan çocuğunu düşündükçe içim buruluyor yahu. Allah rahmet eylesin.

Çok severdim bu kadını ya.uzman avı'nı sürekli izlerdim mesela.Az önce saba tümerle 10 gün önceki programın tekrarını verdiler,müthiş bir insan,keşke daha çok görseydik ekranlarda,daha çok güldürse,eğlendirse,hayata bakışına,enerjisine,zekasına,çenesine,kahkahasına hayran bıraksaydı bizi.

Cevap: DJ Defne Joy Foster vefat etti !!

Birincisi başlığı beğenmedim, nedemek ölü bulundu ! yani kötü bir cinayete kurban gitti gibi bir çağrışım yaptı bana, "yada benim fesatlığım" kısacası başlığı kendi insiyatifim alıntında değiştirdim, DJ Defne Joy Foster Vefat etti olarak değiştirdim.

Sevenlerine baş sağlığı...

Cevap: DJ Defne Joy Foster vefat etti !!

Haberi duyunca adeta buz kestim. Çok üzüldüm gerçekten. Kıpır kıpır, hayat dolu bir insandı.

defne-joy-foster_1839_b.jpg

İlk önce annesine, sonra da eşine, Allah çok büyük sabır versin. En üzücü tarafı ise, minik yavrusuna daha doyamamış olması. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Üst Alt