# Djibril Cisse - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Djibril Cisse

Cevap: # Djibril Cisse

Ya sunderland de bisey yapamamıs bizde basarılı olucak ya yapmayın ne cisse si ne nistelrooyu futbolcu mezarlıgı degil burası ya .

Cevap: # Djibril Cisse

Bir tutmaya gerek yok ki ikisi de bizim forvetlerimizden daha meziyetli adamlar. Boşver bizimkiler beğenmesin. Etoo'da bile kusur bulacaklar nasılsa.

Cisse'ye hayrandım ama şuan iyi durumda değil.Nistelrooy ise iyi durumda olmasa bile burda yapabileceklerini tartışmaya gerek bile duymuyorum.Doğru diyorsun ama Eto'o yu da beleşçi yaparız biz. :)

Rijkaard´ı takımın başına getirerek, Avrupa´yı ayağa kaldıran Galatasaray yeni bir bomba patlatmaya hazırlanıyor. Aslan, Fransız süperstar Djibril Cisse´nin işini bitirmek üzere...

Ve Galatasaray aradığı golcüyü buldu... Sarı-Kırmızılılar, yabancı transferinde de Djibril Cisse’nin işini bitirmeye çok yaklaştı. Rijkaard’ın gelişinde en etkin rolü oynayan Futbol Şubesi Sorumlusu Haldun Üstünel’in bizzat yürüttüğü operasyonda 27 yaşındaki Fransız golcünün büyük oranda ikna edildiği öğrenildi. Sıradışı imajıyla dünya futbolunun önde gelen isimlerinden olan Fransız süperstar, Auxerre ile başladığı kariyerinde daha sonraları Liverpool ve Marsilya formalarını giydi. Son olarak Premier Lig’de Sunderland’de kiralık olarak top koşturan Cisse 35 maçta 11 gol kaydetti. Fransa’ya dönmek istemeyen Cisse’nin kulübü Marsilya’nın talep ettiği bonservis bedeli ise 8 milyon Euro civarında...

kaynak : yalanatik

Not:Şu cümleye de çok gülerim :D Cimbom Cisse'nin işini bitirmek üzere.Gören de adamı öldürüyoruz zannedecek :D

Cevap: Djibril Cisse??

Her sene çıkan klasik Cisse haberi, geçen sene Beşiktaş'a yamıyorlardı bu sene bize başladılar..

bence çok önemli bir transfer olur. öküz gibi güçlü bir adam.

galatasaray'ın transfer sezonundaki hatası bence ümit ve nondayı aynı anda göndermektir. çünkü yeni bir takım kurarken yedek transferi yapma lüksünüz yok. elinizdeki forvetleri gönderdiğiniz zaman bir forvet transfer etmeye mecbur kalırsınız. şu dönemde öyle bir adama verilecek para tepki toplar. cisse ise asla yedek oyuncu olmaz. ama galatasaray'da performansı oturmuş bir baros var. geçen sezon kendisi sağ açık denendi. başarı gösteremedi. bu sezon bu risklere girmek değer mi bilmiyorum. bence 1 sezon daha en azından cem sultan ve yaser kendilerini geliştirme sürecini biraz tamamlayıncaya dek elimizdeki yedek forvetleri takımda tutmalıyız.

bence çok önemli bir transfer olur. öküz gibi güçlü bir adam.

galatasaray'ın transfer sezonundaki hatası bence ümit ve nondayı aynı anda göndermektir. çünkü yeni bir takım kurarken yedek transferi yapma lüksünüz yok. elinizdeki forvetleri gönderdiğiniz zaman bir forvet transfer etmeye mecbur kalırsınız. şu dönemde öyle bir adama verilecek para tepki toplar. cisse ise asla yedek oyuncu olmaz. ama galatasaray'da performansı oturmuş bir baros var. geçen sezon kendisi sağ açık denendi. başarı gösteremedi. bu sezon bu risklere girmek değer mi bilmiyorum. bence 1 sezon daha en azından cem sultan ve yaser kendilerini geliştirme sürecini biraz tamamlayıncaya dek elimizdeki yedek forvetleri takımda tutmalıyız.

Nonda'nın gideceğini ne malum? Rijkaard varken halen ümitliyim ben ondan..

Ayağını eline alan kaç adam düzeldi de Cisse düzelsin..

Benim bildiğim eski formunu aratmayan sadece Totti var geri kalanı öldü gitti..

Nonda'nın gideceğini ne malum? Rijkaard varken halen ümitliyim ben ondan..

Allah yazdıysa bozsun ya gitsin artık..

Huzur evine döndük ya.. Yarım elma gönül alma çıkacak 15 maça atacak 3 gol bende onu forvet diye tutacağım ohhh ne güzel.. Yeter ya forvet dediğin madem o kadar maça çıkıyor atacak 7-8 gol veya asistleriyle beraber en az 10 golde imzası olacak ondan sonra Galatasaray'da kalmayı hak edecek..

Üst Alt