DK 18 Elemeler M:7 | Ukrayna 2-0 Türkiye | MS | 2 Eylül | TV8 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:7 | Ukrayna 2-0 Türkiye | MS | 2 Eylül | TV8

Ukraynanin artilari :
+ fizik gucu
+ Seyirci
+ Konoplyanka & Yarmolenko

Turkiyenin artilari :

+ Lucescu
+ Savasci ruhumuz (Biz bitti demeden bitmez)
+ Emre (Nekadar sevmesekte , milli takimin motoru Emre olacak)
Lucescu avantaj olmayabilir yalniz, yeni geldi sonucta.
Savasci ruhumuz birazda Fatih hocanin gazi ile olyurodu.

Kiev gibi sahaya bayağı uzak olan 70.000 kişilik stad yerine daha kutu gibi 40.000 kişilik stadda oynayacağız. Neyseki kış soğuğu yok henüz.

Maça gelirsek; En büyük şanssızlığımız formda oyuncu sayımız çok az. Çoğu oyuncu takımında oynayamıyor. Kadrom ise şöyle;

Volkan B.
Şener-Ömer-Serdar-Caner
Nuri
Emre-Tolga
Hakan-----Cengiz
Cenk Tosun

Kiev gibi sahaya bayağı uzak olan 70.000 kişilik stad yerine daha kutu gibi 40.000 kişilik stadda oynayacağız. Neyseki kış soğuğu yok henüz.

Maça gelirsek; En büyük şanssızlığımız formda oyuncu sayımız çok az. Çoğu oyuncu takımında oynayamıyor. Kadrom ise şöyle;

Volkan B.
Şener-Ömer-Serdar-Caner
Nuri
Emre-Tolga
Hakan-----Cengiz
Cenk Tosun

Takımında antremana bile çıkmamış Emre Mor'lar Arda'lar dururken TD Arda Turan böyle bir ilk 11'le sahaya çıkmaz.

Takımında antremana bile çıkmamış Emre Mor'lar Arda'lar dururken TD Arda Turan böyle bir ilk 11'le sahaya çıkmaz.

valla çıkılmayacağını bende biliyorum ama bir umut işte. Nuri çok formda. Dortmud'da olduğu gibi 6 numaraya koyup, 8 numara Emre-Tolga gibi ribaundları toplayabilen oyuncularla oynardık. Hakan zaten son dönemde hep açık gibi oynuyor. Arda'nın fiziki durumu da 90 dakikaya uygun değil.

valla çıkılmayacağını bende biliyorum ama bir umut işte. Nuri çok formda. Dortmud'da olduğu gibi 6 numaraya koyup, 8 numara Emre-Tolga gibi ribaundları toplayabilen oyuncularla oynardık. Hakan zaten son dönemde hep açık gibi oynuyor. Arda'nın fiziki durumu da 90 dakikaya uygun değil.

Aslında doğru olan, yapılması gereken senin söylediklerin ama bazıları burada bizim doğrularımız geçerli diyor malesef. Körü körüne eleneceğiz. Bir turnuvayı daha dışardan takip edeceğiz. Ona üzülüyorum. Babalarının çiftliğine çevirdiler.

Renktas ne zaman bizde böyle bi durum oldu ki, formda olanin oynadigi.

Renktas ne zaman bizde böyle bi durum oldu ki, formda olanin oynadigi.

En iyi dönemlerimizde bile adamcılık vardı zaten. Muzzy İzzet ve Yıldıray Baştürk'ün başına gelenler biliniyor. Fatih Hoca biraz daha dayanıp Arda ve tayfasını almasaydı şimdi çok daha sempatik, çok daha performansa dayalı 11 oynardı.

Ukrayna kalite olarak bizden iyi degil beyler. Terim'in tuhaf takintilari olmasa bunlari içerdede yenerdik. Allahtan kurtulduk mümkünsede dönmesin artik futbola.

Sizi bilmem ama ben Lucescu'ya zerre güvenmiyorum abi yok olmuyor. Topal, Selcuk, Arda, Burak, Emre ne kadar isimli adam varsa ilk 11 oynar

-----------------------------Volkan------------------------------

-Şener--------Çağlar---------------Serdar-------Caner-------

-----------------Emre-------------Tolga------------------------

--Cengiz------------------Hakan------------------Arda--------

----------------------------Cenk---------------------------------

olur büyük ihtimal.

arda oynayamayacak diye bilgi geldi bana.

Volkan-Şener-Toprak-Serdar-Caner-Topal-Emre Bö-Nuri-Cenghis-Enes Ünal-Ceng 150 mio euro.

arda oynayamayacak diye bilgi geldi bana.

Volkan-Şener-Toprak-Serdar-Caner-Topal-Emre Bö-Nuri-Cenghis-Enes Ünal-Ceng 150 mio euro.
Forvette yüzde 100 tek forvet cenk çıkar..genc oyunculara güvenmediğini söyledi adam zaten.bence orta sahayı topal,emre b. , cengiz ,nuri, hakan ç. şeklinde 5 li yapacak..hakan ç. terim zamanında olduğu gibi sol kanat gibi oynayacak cengiz sağ kanat..emre ve nuriyle topa sahip olup 2.yarı burak arda ve enesle vuracak..kağıt üstünde mantıklı bakalım sahada ne derece uygulaması yapılacak göreceğiz

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Izlandanin Hirvatlari yenmesi aleyhimize oldu bence. Birinci zaten olamayacaktik. Ikinci nin de puani artmis oldu böylece.

Ne zaman su sacma sapan hesaplardan kurtulup da, maclarini takir takir alan bir Türkiye olacak merak ediyorum. Bence olmayacak. Yerli topcu yok baksana. Oldu da biz almadik mi? 11 yabanci oynayacak resmen takimimizda.

Tartisilir . Basta ben de ayni fikirdeydim . Fakat hirvatlar bizden iyi de olsa ,oyle gelip turkiyede gule oynaya bizi yener giderler ayarinda da guclu degil

izlanda hirvatlari yenerek liderlik sansi yaratti bize , tabi bu bir anlamda ikincilik kaybettirme riski de dogrudu kabul ediyorum ama izlanda ve hirvatlarla turkiyede oynayacagiz

Zaten ikincilik icin de bunlara yenilme luksumuz yoktu , simdi ise kazanirsak lider cikma sansimiz hatta garantimiz var .

ayrica ikinci olunup da dunya kupasina gidilemiyor , bir cok grupta en az lider kadar guclu ikinciler ile sanslarin 50% 50% oldugu play off lar oynanacak ve play off lardaki sicilimiz pek iyi degil

Sanirim 15 senedir play off gecemedik , letonya, isvicre, hirvatistan .. hep eleniyoruz

Üst Alt