DK 18 Elemeler M:9 | Türkiye 0-3 İzlanda | MS | 6 Ekim | TV8 - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:9 | Türkiye 0-3 İzlanda | MS | 6 Ekim | TV8

En aciz kaldigimiz az , skor 0-0 ken de 3-0 ken de ayniydi

geridr caglar dan emreye , emre nuriye , nuri geriye mehmete , o emreye

yani tamamen pas kasip en ufak mesafe kat edemedigimiz anlar

bir de orta sahayi biraz gecince nereden bulastiysa 10 metre ilerlemis bir adama pas gelmesi , orn arda veya burak , onun da tek pasla tekrar o zar zor kat edilmis 10 metreyi geriye pasla yok etmesi

bunun adi teknik , tek pas filan oluyor sonra ..

Oğuzhan dünkü maçta yan pas şov yaptı. Dikine bir iki pas denedi onları da çok rahat kestiler. Sigurdson top diye oynadı dün Oğuzhan'la.

Yukaridaki yazilari okudum. Ki izlanda ile ilgili ben de benzer dusunuyordum ama biraz da tabloya saygiyla bakmak lazim onlar adina

kendi sahalarinda 4 te 4 yaptilar ve son ic saha maclari kosova ile

19 puan topladilar

ukraynayi 2-0 , hirvatlari 1-0 , bizi 2-0 ve 3-0 yendiler

zorlandiklari ve halen garantilemelerine engel olan ise kendi ekollerinden olan finlandiya maclari oldu

yakin zamanda ingiltereyi filan da yenmislikleri var , bize karsi son 4 macta , garantiledikleri ve son dakika golu ile yendildikleri mac haric 3 te 3 galibiyet 8-0 gol averajlari var

bu takima hic muamelesi yapmak , su olsa yenerdik , bu olsa alirdik demek pek realist durmuyor

boyle cozumler cok kolay uretilebilseydi biz yapamadiysak elenmenin esiginde olan diger 2 takim yani ukraynalilar veya hirvatlar yapardi

Fizik gücü böylesine yüksek bir takıma karşı, burak, arda, emre, oğuzhan gibi oyuncularla çıkmak büyük başarı. Luce rakibi çok güzel analiz etmş!!!. Ama adamhaklı sen ülke olarak adamın ayağına defalarca kapandın, yalvardın. Zorla getirdin buraya. Hakkındaki alzheimer iddalarınında boş olmadığı anlaşıldı. Beyin olarak bitmiş tükenmiş bu adam.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt