DK Elemeler Grup İlk Maçı | Hollanda 2-0 Türkiye | Maç Sonucu | 7 Eylül - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup İlk Maçı | Hollanda 2-0 Türkiye | Maç Sonucu | 7 Eylül

Cevap: DK Elemeler Grup İlk Maçı | Hollanda - Türkiye | 21:30 | Star Tv | 7 Eylül

Ileride kesinlkle Umut-Burak ikilisiyle baslamaliyiz.

Orta sahada Emre-Selcuk garanti oynamali.

Kalede de Tolga.

Belki bu sekilde biraz olsun sansimiz olabilir.

Cevap: DK Elemeler Grup İlk Maçı | Hollanda - Türkiye | 21:30 | Star Tv | 7 Eylül

Bekir oynarsa izlemem, izleyemem o maci.

Utanirim yemin ediyorum.

İstermisiniz Semih 'in hafif sakatlığı var diye Bekir-Ömer Toprak ikilisiyle başlasın. :eek:

Burak'tan gol bekliyorum.

kim ne derse desin.parami direkt Türkiye ye yatirdim.icim cok rahat

Hala Bekir - M.Topal gibi topu bomba sanan elemanlar milli takımda yer bulabiliyor.Madem öyle milli takıma canını veren Sabri neden kadroya alınmıyor.Yedek olduğu içinse Mert neden alınıyor ?

Avci ntvspor'a konusuyor:

- Egemen ve büyük ihtimale Hakan Balta yarin oynamiyor --> sol bek HAK oynar

- Semih dün antreman'a katildi --> bence Bekir-Ömer oynar

- Kalede Mert yada Tolga'yi görecegiz --> insallah Tolga oynar

Hakan Balta niye oynamıyor?Ne söyledi ki onun hakkında?

inanmayanlar yarin görüsürüz:) Türk oglu Türk zor maclari sever :)

Valla hiç galibiyet beklentim felan yok...

beraberlik bile yeter...

ama yeniliriz büyük ihtimal...

fark olmasın yeter...

abicim biz de milli takımın yenmesini isteriz de

TEKNİK DİREKTÖR FARKI ORTAYA ÇIKAR

bi tarafta VAN GAAL bi tarafta ABDULLAH AVCI :ayatollah:

avci triplere girmezse beraberlik olabilir

Üst Alt