Doctor Strange in the Multiverse of Madness - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Salonlar leş gibi , bir saat zorla reklam izletiyorsun , ışık vs. kötü , görüntü kalitesi kötü. Eh seyirciler arasında da davara denk gelmek kuvvetle muhtemel. Üstüne bir de bu fiyatlar...İyi bir televizyonunuz varsa çok daha iyi bir seyir keyfi alırsınız. Sinemaya gitmek iyi bir aktivite olmaktan çıkalı çok oldu.

Salonlar leş gibi , bir saat zorla reklam izletiyorsun , ışık vs. kötü , görüntü kalitesi kötü. Eh seyirciler arasında da davara denk gelmek kuvvetle muhtemel. Üstüne bir de bu fiyatlar...İyi bir televizyonunuz varsa çok daha iyi bir seyir keyfi alırsınız. Sinemaya gitmek iyi bir aktivite olmaktan çıkalı çok oldu.
Doğru salonlar çok rezalet halde denetim 0

Sıkıntı o değil bir ay beklemek ve arada Spoiler yemek can sıkıyor

Spoiler yiyeceğim diye resmen sosyal medyada seksek oynuyorsun

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Epeydir sinemaya gitmiyorum. Şu film çıksa da izlesek dediğim film de olmuyor. Evde 4k izlemek daha keyifli. Sabırla bekler izlerim.

Çok gidecek olursam da 3d izleyip kendime saygısızlık etmem.

Sıkıntı o değil bir ay beklemek ve arada Spoiler yemek can sıkıyor

Spoiler yiyeceğim diye resmen sosyal medyada seksek oynuyorsun

Orası öyle abi , Dune ve Batman'e sırf bu yüzden gittim açıkçası ama her şeyi geçtim telefon ışığını fulleyip telefonla takılan mı dersin , ses çıkarıp muhabbet eden mi özellikle Batman'i izlemek işkence gibiydi. Bu paraları verip kötü hizmet almak batıyor insana bir yandan. O yüzden ya spoiler riskini göze alacaksın ya da bile bile lades diyip gideceksin.

Orası öyle abi , Dune ve Batman'e sırf bu yüzden gittim açıkçası ama her şeyi geçtim telefon ışığını fulleyip telefonla takılan mı dersin , ses çıkarıp muhabbet eden mi özellikle Batman'i izlemek işkence gibiydi. Bu paraları verip kötü hizmet almak batıyor insana bir yandan. O yüzden ya spoiler riskini göze alacaksın ya da bile bile lades diyip gideceksin.

Batman’i 4-5 kişi ile falan izledim ben çok rahattı.

İmax lol bir film de değildi zaten , bu tarz filmleri sinemasının boş olduğu tenha yerlerde izlemek lazım ama İstanbul’da kaldı mı öyle yer bilmiyorum

giden yok mu? bir spoiler verinde ağzımız tatlansın

Annem gitmiş, izlemiş, çok beğendim diyor. :( Hatta filmi de biraz anlattı.

Hocam galiba bu Doktor Strange filmde kaza geçiriyor, ellerini kaybediyor, sevdiğine falan kavuşamıyor (kurumuş boğazım) O da başka alternatif yollar denemeye başlıyor, spiritüalizm falan; öyle işte.

Üst Alt