Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics 4-0 New York Knicks - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics 4-0 New York Knicks

Cevap: Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics (1) 87-85 (0) New York Knicks |

Amare tecavuz etti KG'i .....

Aynı Garnett çıkar 2.maçta 20 sayı 10 ribaund yapar.Burada onun yanında oynayacağı adam önemli.Glen Davis oynarsa Amare yine aynı istatisleri yapar.Shaq veya Jermaine olursa Amare baya zorlanır.İşte tüm mesele bu.:D

Maci izlemedigime üzüldüm.

Cünkü en sevdigim oyuncu yine konusturmus kalitesini.

Ray Allen kadar Clutch adam varmi Playofflarda?

YouTube - Ray Allen Top 10 Clutch

Adam aliyor,atiyor,maci bitiriyor.

Ray Ray + Game winner + Spiker cildirmasi +Taraftarin cildirmasi = Orgazm!

Maca baktinmi? Mac icinde bile bayagi sert fauller yapti, o kadarda calinmayan var. Hakemler böyle devam ederse Boston 4-0 alir.. KG son posizyonlarinda yaptigi resmen cirkeflik.

Burasi Nba,TBL degil. Sertlige dayanamayan bakmaz. Playofflarda allahtan sertlige izin veriliyor biraz,yoksa zevki kalmaz.

Burasi Nba,TBL degil. Sertlige dayanamayan bakmaz. Playofflarda allahtan sertlige izin veriliyor biraz,yoksa zevki kalmaz.

Sertlige izin veriliyorsa o zaman neden Lebroncuga yada Sutor Durant'a pota altinda dokunmak yasak? KG'nin o posizyonda yaptigi faul'ün önde gideni, onu gectim.. o zaman Carmelo'ya calinan ofansif faul nedir?

Cevap: Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics 1-0 New York Knicks

[video=youtube;r7KRNLAe8W8]https://www.youtube.com/watch?v=r7KRNLAe8W8&feature=player_embedded[/video]

Bugün 1-1 olur beyler, yazın kenara.Shaq bu seri boyunca yokmuş, playofflar için de şüphelişmiş kalanında.

Bugün 1-1 olur beyler, yazın kenara.Shaq bu seri boyunca yokmuş, playofflar için de şüphelişmiş kalanında.

Lakers'e karsi sanslari baya bir azalir eger boyleyse. Perkins'i vererek harbi çok sakat bir is yaptilar.

Hersey Shaq ve JO'a bagli.

Harbi merak ediyorum Heat-Boston serisi nasil geçecek

Herkeze güzel duyuru.

Süper kalitede yine nba.de verecek canli maci.

Yane League passi Nbain almanya sitesinden bedava bu mac.

Hakemlere hic guvenmiyorum :D Bu maci New York ilk yarida koparmali, hersey Carmelo'ya bakiyor.

Üst Alt