Doğu K. Final | Chicago Bulls 1-4 Miami Heat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Final | Chicago Bulls 1-4 Miami Heat

Cevap: Doğu K. Final | Chicago Bulls 1 - 0 Miami Heat

ne lan miami, bildigin hirbo ambari

chicago gibi yigidlerin harman oldugu bir sehre karsi diz cokup amen der

Dagitiriz lan. Al Capone'nin torunlariyiz lan biz. Cigerini deseriz adamin. We're crazy yani..

Birisi kim hatırlamıyom,2K11 forumunda Derrick Rose'un 3lük atmaktan bi haber olduğunu falan ona o kadar yüksek skill vermenin saçma olduğunu söylemişti,Rose attığı middle range ve 3pt shotlarla kapağı yapıyor arkadaşa.

Birisi kim hatırlamıyom,2K11 forumunda Derrick Rose'un 3lük atmaktan bi haber olduğunu falan ona o kadar yüksek skill vermenin saçma olduğunu söylemişti,Rose attığı middle range ve 3pt shotlarla kapağı yapıyor arkadaşa.

Benim o arkadaş da hala ben dediğimin arkasındayım. Rose gibi bir adamın üçlük skilli A+ yapılamaz, yapılmamalı. Bir yerden sonra olay bileğe bakar çünkü nasıl Kyle Korver süper smaçlar basacak bir adam olamazsa bu da öyledir. Ha Rose'un bu playofflardaki 3'lük istatistiklerine bir göz gezdirirsen bence o kapağın zaten yersiz olduğunu anlarsın.

Aha buldum

Rose'un dış şutları A- bu arada.

Hayır, orada bir arkadaş practice ile Rose'un dış şutunun A+ olduğunu söyledi. Ben de ona karşı Rose'un dış şutunun A+ yaptırılması bildiğin mantıksız, oyun çok kolay yapılmış dedim. Zira da öyle ne kadar çalıştırırsan çalıştır, Rose gibi bir adam hiçbir zaman sharpshooter 3-pointer olamaz.

Bunların üstüne üstlük de şu istatistiği de vereyim:

D.Rose: 10-11 Playoffs ilk 2 seride 3PT yüzdesi= %25,4.

D.Rose: 10-11 Playoffs ilk 2 seride 3PT atma oranı= 18/71.

Oynadığı 11 maçta 18 üçlük atmış ve dehşet bir yüzdeyle. Pek iyi bir 3'lükçü gibi gelmedi bana.

La tüm playoffta şut ritmi rezaletti Rose'un. Tek maça göre konuşma ki bu maçta Chicago hakikaten çok iyi dış atışlar buldu. Normalde bu kadar çok üçlük ve dış atış bulamıyorlar.

Hem hücum rebound hem de ekstra şutlar Chicago'ya maçı getirdi. Miami ise sanki Boston ile 7 maçlık bir maça çıkmış gibi ikinci yarı bayağı bitkin göründü. Bu da farkın bu kadar açılmasına sebep oldu.

2. maçta diri bir Miami Chicago'yu yener.

2011-NBA-MVP-Derrick-Rose-Bio-Superstar-of-Chicago-Bulls.jpg

Bu arada Kansü reis lafı atıp kaçmışsın, yakış tıramadım.

Üst Alt