Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ? - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ?

Cevap: Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ?

Biz Fenerbahçe'yi yeneriz, Ankaragücü kardeşini yener lig dengeye gelir rayına oturur.

Sonrası artık ne getirir bilinmez.

9. haftayı büyük ihtimalle hatırlamak istemediğim bir hafta olarak anacağım..

Kendimizi kandirmayalim;berabere kalsak bayram yapariz;hic oyle degil falan demeyin;sadece hayal edin kadikoyden beraberlik almisiz diye,sevincten ucariz,en azindan ben ucarim yani

ha tahminime gelirsem;cok net fark yeriz; ilk 10-15 dakika icinde bir gol yersek 6-0 dan beteri gelir

en az 3 atarlar,umarim orda da kalirlar

keske yanilsam

-bu takımda servet başta olmak üzere bam üçlüsü serdar özkan-ali turan olduğu sürece bir 10 sene daha galibiyet yüzü göremiyeceğimiz kesin.

Az önce yenileceğiz diyordun...?

Şimdi Galibiyet için oynayacağız diyorsun...

Orası Kadıköymüş...

Ulan hiç yenmedik mi orada 4 tane attık oradada yedikte...

GALATASARAY her maça kazanmak için çıkar...

Hiç bir maça nasıl olsa yenileceğim gözü ile bakmaz...

Bazıları GALATASARAY'ın ne demek olduğunu bilmiyor sanırım...?

Bizi böyle düşündürenler utansın.En başta yönetim sonra futbolcu müsvetteleri...

Bu sene bu kara tarihi kırıcaz. yenicez 2-1

2 gol barostan gelecek. Onların golünüde emre atar.

Herkes fark bekliyor, bende o yönde düşünüyorum fakat beklenilenin tersine 2-1 gibi bir skorla kaybedebiliriz. Yenmekten falan bahsetmeyin, o kadarda değil. :D

Eskiden Fenerbahçe-Galatasaray maçlarında acayip heyecanlanırdım sanki kalbim yerinden fırlayacakmış gibi ama son 2 sezondur gol yediğimizde tepki bile vermiyorum o derece.

Ben yine en az 3 tane yiyeceğimizi düşünüyorum.3-0 ya da 4-1 kaybederiz bence.

Ben yeneceğimizi düşünüyorum...

Bir tarafları felaket derecede kalkanlara cevabı sahada verilecek...

Hiç bu kadar rahat olmamıştım fener maçlarında...

Yeneceğiz...

Bende rahatım. En azından stres yapmıyorum, rahat yenileceğimizi düşünmüyorum.

yeniliriz fark yeriz diyenler acilen bu takımı tutmayı bıraksın... başka da bişey demiyorum.

yeniliriz fark yeriz diyenler acilen bu takımı tutmayı bıraksın... başka da bişey demiyorum.

Oldu başka isteğin? Sen söyle başka takım tutalım...

İnsanları umutsuzluğa mahkum edenlerin suçu yok suç ümitsizliğe kapılanlarda sadece... Bunun fenerle derbiyle kadıköyle alakası yok birader takım daha normal maçı kazanamıyo değil derbi kazanacak. Bol keseden sallamak kolay "Galatasaray adının olduğu yerde umut vardır" hadi ordan... Geçti artık o devirler önce iş yapıcaksın top oynayacaksın ondan sonra çeneye gelecek sıra.

Kalen boş, defansın hoca gitsin diye toptan kaçıyor, orta saha helva, santrafor sakat... Eeee geriye ne kaldı adın olduğu yerde umut varmış. 10 senedir aynı gazla gidiyoruz mehter marşıyla gidip izmir marşıyla geri dönüyoruz. Papaz artık bu pilavı yemez.

Ben yeneceğimizi düşünüyorum...

Bir tarafları felaket derecede kalkanlara cevabı sahada verilecek...

Hiç bu kadar rahat olmamıştım fener maçlarında...

Yeneceğiz...

Rijkaard gitsin diye tef çalan adamlar sence son bir hamlede antrenörlerini kurtarmaya girişirler mi?

Dün 2-3 kaybetmek belki tesir etmez diye 4ncü gole resmen davetiye çıkardılar, gol bulmayı düşünmediler.

Rijkaard gitsin diye tef çalan adamlar sence son bir hamlede antrenörlerini kurtarmaya girişirler mi?

Dün 2-3 kaybetmek belki tesir etmez diye 4ncü gole resmen davetiye çıkardılar, gol bulmayı düşünmediler.

ayhanin bu macta oynamamak icin yaptiklari gozunun onundemi Abdullah abi?

Üst Alt