donald trump - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

donald trump

Serdar Demir

Hayırlı olsun reys; Bernie Michigande kazanmış :hat:

Michigan daki debate'i izlemiştim dün.. zaten mantıklı bir halk o tartışmadan sonra hillary'ye oy veremezdi..

Trump'a karşı teke tek anketlerde hillary ucu ucuna önde.. Bernie ise trump'ın ırzına geçiyor.. demokratlar hillary'yi aday gösterirse trump kesin geçecek hillary'yi.. kadın temiz bir kadın değil.. trump saldırgan üslubuyla duman eder..

Zaten bernie aday olmazsa ben de trump'ı tercih ederim.. yetti obama'nın ve uzantılarının bop projesinden :)

Michigan daki debate'i izlemiştim dün.. zaten mantıklı bir halk o tartışmadan sonra hillary'ye oy veremezdi..

Trump'a karşı teke tek anketlerde hillary ucu ucuna önde.. Bernie ise trump'ın ırzına geçiyor.. demokratlar hillary'yi aday gösterirse trump kesin geçecek hillary'yi.. kadın temiz bir kadın değil.. trump saldırgan üslubuyla duman eder..

Zaten bernie aday olmazsa ben de trump'ı tercih ederim.. yetti obama'nın ve uzantılarının bop projesinden :)

anketlerde bernie diğer bütün cumhuriyetçi adaylara 8-10 fark atıyor.hillary sadece trump'ı ucu ucuna geçiyor cruz ve rubio'ya yeniliyor.

Neyseki amerikan gençleri sandığa saldırıp bernie'nin 18 puan geride göründüğü Michigan gibi bir yerde hillary'ye asrın tokadını vurabiliyor..

Biz kendi halimize yanalım.. "asgari ücreti 1500 lira yapacakmış, ehu ehu" cümlesini yuhalayan çomarlar sadece bizde var demekki..

sonra da 1300 yaptılar ama parasını yine bizden aldılar.. Asgari ücreti yükseltecekler diye her şeye zam geldi.. bizim ödediğimiz sigorta ve vergi ücretleri arttı.. devlet yine 5 kuruş vermedi..

Son düzenleme:

Amerika'nın işi gücü tek adamı kontrol etmek daha kolay diye bütün arap ülkelerine ve Venezuela, Türkiye gibi yerlere diktatör atamak ve onun tasmasını tutmaktır.. yıllar önce bizim meclisimiz amerikan'ın bir isteğini "meclis ve demokrasi öyle istemedi" diyerek reddedince görünürde demokrasi sever abd bizim meclisi tasviye edip Erdoğan'ı tek adam yapmaya karar verdi..

Bernie gibi adamlar ise açık açık "her tarafa diktatör atamak ve terörü desteklemek uzun vadede insanlığa zarar veriyor" kafasında insanlar.. dolayısıyla türkiyede bir şeylerin değişmesi için kesinlikle hillary kaltağı gelmemeli..

Asgari ücret artması suriyeli ucuza çalışan kaçak işçi sayısınıda arttıracak

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakışmadı başkanım.

CdRBGEaXEAAyF7E.jpg

Üst Alt