Doruk Ata'nın Konu Açması Yasaklanmalı mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doruk Ata'nın Konu Açması Yasaklanmalı mı?

Doruk Ata'nın Konu Açması Yasaklanmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Benim onerim her konu actiginda yasaklanmasini isteyenler de benzer sekilde konu ve konular acsinlar

bu sayede yonetim buranin herkesin actigi konularla cop haline gelisini izlemek ya da herkese farkli muamele yapmayacaklari icin tumden yasaklamak zorunda veya ikileminde kalacaktir

e haliyle doruk un konulari yasaklansin diyen cephe normalde zaten konu acma isteginde olanlardan olusmadigi icin bu taktikle amaclarina ulasacaklardir

Bu mantıkla biz de 8-10 kişi birleşip bir süre senin gibi trollük yapsak, sonunda seni de yasaklarlar mı? Veya herkese trollük yapma, farklı gözükmek uğruna(?) saçmalama hakkı tanırlar mı?

Tamer Tuna'nın evet oyu vermesi bana çok enteresan geldi açıkçası.

Sevgili renktaşım, dikkat edersen konuyu açan ve evet oyu veren kişiler Fuat, Sinan, Tamer gibi saçmalama hakkının sadece kendilerinde olması gerektiğine, ilginin sürekli kendi üzerlerinde olmasını isteyen kişiler. Forumda popüler olma(?) (popülerlik derken -onlara göre-, gerekirse saçmalayayım, gerekirse herkes sövsün ama gündemde(?) olayım mantığı). Doruk ilginçlikte onları geçtiği için bu hoşlarına gitmiyor. (Doruk harbi ilginç adam; diğerleri kötü kopyalar, troller)

Doruk fikir adamıdır, sansürlenmesi teklif dahi edilemez.Fikri hür vicdanı hür vizcdanı hür GSC'liler hayır'ı basacaktır.

Üst Alt