Dostluk Maçı | FK Sarajevo 3-3 Galatasaray | M.S | 14 Kasım | Smart Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dostluk Maçı | FK Sarajevo 3-3 Galatasaray | M.S | 14 Kasım | Smart Spor

220px-FK_Sarajevo_logo.png
c80ecv.png
galatasaray.png

Dostluk Maçı
FK Sarajevo - Galatasaray
Koševo Stadium
14 Kasım 2015
19:30

Yayın belli değil.

Bosna Hersek'in en başarılı takımlarından olan başkent takımı FK Sarajevo'nun 70. yıl dönümü kutlamaları için Bosna'da özel bir maç yapacağız. Kevin Großkreutz'nun, görev verilmesi halinde maçta oynaması bekleniyor. Yayın şuan için belli değil ama diğer hazırlık maçlarını yayınladığı gibi Smart Spor yayınlayabilir.

FK Sarajevo'nun forma sponsoru Türk Hava Yolları. Taraftarları maçlardan önce Türk ve Galatasaray bayrakları açıyor.

asy.jpg

FK+Sarajevo.bmp

Cenk
Tarık-Denayer-Semih(Koray)-Olcan
Jem-Jose
Sinan-Emre-Kevin
Umut

Şöyle bi 11'i 90 dakika görsek bari. Yeterliliklerini geçtim 90 dakikalık kondüsyonu olup olmadığını görürüz bazılarının.

Ozan bile çağrılıyorsa Emre tabi ki çağrılır :d

O önceden çagirliyordu. Bu Emre denen herif bayram degil seyran degil niye milli takima alindi onu çözemedim. Sözleşme uzatilma durumu geliyor zihnime durmadan. Ha yedegimde dursun emre çolagi bir Sabri Burak Umut gibi görmüyorum. ama ayni fiyata. maaşi artmamali.

O önceden çagirliyordu. Bu Emre denen herif bayram degil seyran degil niye milli takima alindi onu çözemedim. Sözleşme uzatilma durumu geliyor zihnime durmadan. Ha yedegimde dursun emre çolagi bir Sabri Burak Umut gibi görmüyorum. ama ayni fiyata. maaşi artmamali.

2011/12'de hocanın en çok güvendiği oyunculardan biriydi euro 2016 öncesi kadroda denenmesi normal o yüzden.

Zaten milli takıma çağrılmasa da sözleşmesi uzatılır ama dediğin gibi maaşı uçmamalı

Üst Alt