Drogba mı Falcao mu? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba mı Falcao mu?

Hangi oyuncu daha cok Heyecan verici?

• Didier Drogba

Kullanılan: 75 52.4%
  • Radamal Falcao

Kullanılan: 68 47.6%

• Kullanılan toplam oy
    143
Ikiside karakterli futbolcu tabiki falcao daha sempatik bir adam ama birde bize verecegi katkiyi görelim önce falcaonun.

Drogba kritik maclarda kritik goller atmisti bu yuzden bir adim önde simdilik

bir kere daha söylemiştim, yine söyleyeceğim;

Ceza sahası içinde son 10 yılın en iyi 3 golcüsü arasına rahatlıkla sokarım Falcao'yu. Her şekilde gol atabilir.

Drogba ise böyle değil. Yeri gelir, defanstan top çıkarır, yeri gelir, göğsüyle topu yumuşatıp takımı ileri çıkarır, sıkışırsan ileri topu şişirirsin götürür.

Hatırlayanlar bilir.. Juve karşısında 1-0 öne geçtikten sonra, uzatmalarda taç çizgisinin orada fiziğiyle Juve savunmasını geçmişti, Burak'a çıkardı ama Burak uyuyordu o ara. Adam baya baya fiziğiyle adam geçiyordu. İnanılmaz bir şey.

O yüzden benim açımdan Drogba çok özel topçu. Ancak Falcao Drogba'dan çok daha fazla atacak, o kesin.

Drogba daha büyük isim ama 35 yaşında geldi falcao 33 bu yaşlarda o 2 yıl çok önemli drogbanin en fazla 1 sene oynayacağı belliydi 1.5 sene kaldı son yarim senesi de iyi degildi falcao ise 2 sene sonra anca drogbanin geldiği yaşta olacak o yüzden falcao diyorum..
Şakacı. Drogba bizden sonra gitti Chelsea de şampiyon oldu.
Rahat 2 sene daha oynardı.

Aldığı ücretten dolayı gitti.

Gscimbom mobil

Drogba da çok büyük isimdi fakat emekli olma modunda geldi bize üst düzey ligden Çin seferi yapıp geldi Falcao ise o aşama öncesi geldi bu husus ciddi anlamda fark yaratır ...

Falcao Drogbanın üstünde bir bitiricidir. Drogbanın şansı Chelsea ile CL'yi kazanmak oldu. Bir PL süperstarı olarak daha büyük bir isim oldu. Fakat bu daha fazla katkı verecek anlamına gelmez. Daha iyi oyuncu olduğu anlamına gelmez.

Drogba bizi yeterince ciddiye almadı. Falcao ise takımla bütünleşmesi daha iyi olacak görüntüsü verdi. Heyecanla gelmiş adam. Başarıya aç. Ben Falcaonun Drogbanın çok üstünde katkı vermesini bekliyorum.

Falcao kesinlikle Drogbanın altında bir kalitede oyuncu değil. Karakter olarak hiç değil. açıkçası Latin oyuncuları Afrikalılara bin kere tercih ederim. Afrikalılar için para her şeyin önünde geliyor. Latinlerin futbol aşkı ağır basıyor. Bu adam istese Çine gider 10-12m kazanırdı.

Falcao'nun bize verecekleri Drogba'nın verdiklerinden fazlası olacaktır. Kolombiyalılar tutkuyu sever Falcao'nun o gözlerindeki ışığa bakarsak adam resmen top oynamaya ve mücadele etmeye gelmiş. Drogba'da çok büyük golcüydü üst düzey ligde oynadı ama Falcao ondan 2 yaş daha genç bize geliyor çok büyük işlere imza atabiliriz

Üst Alt