Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın

Cevap: Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın

Mantıklı düşünürsek, şu şartlar ekseninde Drogba'nın ikinci plana atılması için tek bir sebep vardır; almak istediği yıllık ücretin umulandan yüksek olmasıdır. Yoksa durum gerçekten çok vahim. :(

Cevap: Drogba ile El sıkıştık,öncelik Forlan'ın

Milliyet'in haberinde kişiler ve aralarında geçenler diyalog halinde veriliyordu. Burada durum biraz farklı. Böyle çok haber çıkıyor ama bizim yönetim ikide bir yalanlama yapmıyor zaten. Yani yalanlamadılar diye doğru kabul etmemek lazım

Cevap: Drogba ile El sıkıştık,öncelik Forlan'ın

Bi tane temsilci seçelim, danışman olsun yahu. Yönetici olan kafayı yiyo. Acayip bişey oluyorlar

Drogba eğer Forlanın alternatifi olduğunu duyarsa gelmez.Çok yanlış işler bunlar

ulan transfer bekliyoruz biz..Drogba'yla anlasildiysa bunlar neyi bekliyor daha , yemisim paragöz Forlan'i..

Forlan kim Drogba kim allah aşkına. Üstelik Drogba hala diri ve formundayken Forlan düşüşe geçmiş bir oyuncu. Röportajı kim vermiş bilmiyorum ama gerçekten futbol bilgisinden yoksun bir arkadaşmış. Yönetimizi bu yönde düşünüyorsa valla fazla ümitlenmeyelim, bu kafayla daha çok adam kaçırırız.

hep ismi sır gibi saklanan yönetici olur zaten böyle haberlerde. bir tane ismi ortada olan yok!

sizce doğrumu nedir bu ya ? forlan drogbanın kramponu olamaz

Şu saçma tercihi geçtim,biz 4 Temmuza kadar Forlan paşamızı mı bekleyeceğiz?Kamp diyoruz bunlar ne diyor ya!

Üst Alt