Dünya Basını, Gomis'in Oyuna Devam Etmesine Şaşırdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hiç pcye reset atmadınız mı?

Şimdi tekrar reset attım ama bir fark olmadı. :hat:

Bernd-1144321990.jpg

Gomis'in yasadigi kalp krizi falan degil,Allah korusun Kriz gecirse zaten devam edemez hastahaneye gidecegi icin

Ayni hastaligi olan insanlar bayildiktan sonra kendilerini daha iyi hissettiklerini,vucudun kasilmadigini söylüyorlar mesela

Yine de oyuna devam etmemeliydi diyebiliriz ama bi insan kendi sagligini herkesten iyi bilir,devam edecek durumda oldugu icin oynamak istemistir.

Aynı rahatsızlık teyzemde var. Bildiğim kadarı ile baygınlık anında dili ile ilgili sıkıntı olmadıkça bir sorun teşkil etmiyor. Dün korkuttu, bir kez daha hem kendisine hem de bize geçmiş olsun. Kararı kendi aldı ve eminim bir sıkıntı görse idi devam etmezdi. Sonuçta bu adam bildiğim kadarı ile Aile babası, böyle bir sorumsuzluk yapacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
Melih Peker Bey dururken bize laf düşmez ama ben bayıldıktan sonra bayılmayı araştırdım ve sonrasında gittiğim doktor da bayılmanın iyi bir şey olduğunu söyledi. Kısaca vücutta ters giden bir şeyler olduğunda beyin zarar görmemek için beyin durduruyormuş.
Bayılan biri olarak yorum yaptım Mustafa bey, kime laf düşüp düşmediğine karar vermek size mi kaldı?

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oyundan alınmalıydı hata yaptık, zira bu nedenden dolayı hiç verimli olamadı sahada

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bayılan biri olarak yorum yaptım Mustafa bey, kime laf düşüp düşmediğine karar vermek size mi kaldı?

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onur Bey yazdığımı tekrar okur musunuz? Ben bayılma sürecinde yaşadığınızla ilgili bir şey yazmadım. Bayılmanın anatomik etkileriyle ilgili yorum yaptığım için bize laf düşmez, ancak okuduğum ve doktorun dediği kadarıyla ilgili yorum yapmıştım.

Bu adamın posterini Selçuk Tolga gibi adamların odasında asacaksin biraz ibret ders alsınlar utansinlar azicikta olsa adamın yüzüne bakabiliyorlar mı merak ediyorum biraz gurur haysiyet sahibilarsa bizimkiler bırak bayilmayi parmağı inek isirsa onu behane Edip oyundan çıkarlar

Ya bilip bilmeden konuşmayın Fransa'da da benzer durumda yine 7. dakika falandı bayılmış sonra kalkıp devam etmişti. Yine kendi istemişti. Abartmayın ilk defa oyunda kalıyormuş gibi tepkiler veriliyor. Ha çıkması gerekirdi ama ısrarla oynayacağım diyen adam da çıkarılmaz kendini iyi hissettiği sürece 60-70 de falan çıkarılabilirdi ama gole ihtiyacımız vardı.

Ya bilip bilmeden konuşmayın Fransa'da da benzer durumda yine 7. dakika falandı bayılmış sonra kalkıp devam etmişti. Yine kendi istemişti. Abartmayın ilk defa oyunda kalıyormuş gibi tepkiler veriliyor. Ha çıkması gerekirdi ama ısrarla oynayacağım diyen adam da çıkarılmaz kendini iyi hissettiği sürece 60-70 de falan çıkarılabilirdi ama gole ihtiyacımız vardı.

Ben katilmiyorum buna Güray. Oyuncu her zaman oynamak ister, hele hele böyle Gomis gibi hirsli istekli biri olunca.

Bir örnek vereyim Hamza döneminde Burak daha yeni sakatliktan cikmisti yanlis hatirlamiyorsam. Rize ile oynuyorduk, Burak cok oynamak istedi diye oyuna almisti Hamza ve Burak da hemen tekrardan ayni yerden (adele) sakatlik yasamisti. Hatta Hamza aciklama yapmisti Burak cok istedi diye oyuna aldim diye.

Demek istedigim su oyuncuyu dinlemeyeceksin her zaman. Kendini iyi hissedebilir, oynayabilecegini düsünebilir ama öyle olmaz. Bir baska örnek de Elmander Süper Final son macinda Fenere karsi sakatlandi sonra o sakat haliyle dakikalarca oynamaya devam etmek istedi yeniden denemek istedi elimize ne gecti. Elmanderi kaybettik ondan sonra da bir daha eski Elmander performansinin yanina bile yaklasamadi.

Ben katilmiyorum buna Güray. Oyuncu her zaman oynamak ister, hele hele böyle Gomis gibi hirsli istekli biri olunca.

Bir örnek vereyim Hamza döneminde Burak daha yeni sakatliktan cikmisti yanlis hatirlamiyorsam. Rize ile oynuyorduk, Burak cok oynamak istedi diye oyuna almisti Hamza ve Burak da hemen tekrardan ayni yerden (adele) sakatlik yasamisti. Hatta Hamza aciklama yapmisti Burak cok istedi diye oyuna aldim diye.

Demek istedigim su oyuncuyu dinlemeyeceksin her zaman. Kendini iyi hissedebilir, oynayabilecegini düsünebilir ama öyle olmaz. Bir baska örnek de Elmander Süper Final son macinda Fenere karsi sakatlandi sonra o sakat haliyle dakikalarca oynamaya devam etmek istedi yeniden denemek istedi elimize ne gecti. Elmanderi kaybettik ondan sonra da bir daha eski Elmander performansinin yanina bile yaklasamadi.
Kas, adele sakatlığı falan olsa haklısın ama bu farklı bir durum yani burada Gomis'i komple sakatlayacak bir durum yok. Ani bir atak ve genelde 5 dakika sonra kendine geliyor.

Daha önceden sahadan oksijen maskesi ile çıktığı da oldu sahada kalıp devam ettiği de bu tür ataklar hele hayati tehlike içermeyen ataklarda insiyatifin oyuncuya bırakılması doğrudur. O oyuncu kendini iyi hissetmezse zaten devam edemez oksijen maskesiyle çıkardı.

Dediğim gibi Gomis'in adelesi çekse falan öyle devam etse sana katılırdım.

Öncelikle Gomisin çıkması gerekirdi diye düşünüyorum. Ancak Gomis çıkarılsaydı onun açısından daha sıkıntılı bir dönem olabilirdi. Bayılıp devam edemedi diye yıpratıcı haberler çıkardı. Psikolojisi daha çok bozulabilirdi. Gomis oyuna devam ederek aslında başkalarına mesaj vermekten çok kendi psikolojisini rahatlatmaya çalıştı. Bir daha tekrarlanmaması ümidiyle.

Üst Alt