Dünya'nın diline düştük! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya'nın diline düştük!

Cevap: Dünya'nın diline düştük!

Ben böyle acı yaşamadım hayatımda arkadaş.Aşk acısı yaşadım zamana bıraktım bi nebze geçti.Ama bu acı bende travma yarattı resmen.Futboldan soğudum.Eskiden Tv'de amatör küme maçları görünce bile izlerdim.Şimdi premier lige bile bakamıyorum.:(

pes 2012 ve fifa 2012 de sizce Galatasarayı koyarlarmı arkadaşlar?? ben şimdiden çok merak ediyorum???

iyi ki düştük dile bu ruhsuzlarla küme düşüecez ya ciddiyetin farkına varsınşar...

Brezilya'nın Globoesporte gazetesi, Galatasaray'ın aldığı mağlubiyetle Süper Lig'de 13. sıraya kadar indiğine dikkat çekerek, "Galatasaray düşmemeyi başarabilecek mi?.. Yeni teknik direktörden beklenen bu!" diye üst başlık atarak, "Galatasaray kurtulabilecek mi?" diye sordu.

Ya hiç bişeyden utanmadilarsa su cümleden utansınlar..

Antalya maçını izledikten sonra artık bizi " düşürmezler " sloganını bir kenara bıraktım şüpheyle yaklaşmaya başladım artık. Emin olduğum tek şey Bu topcularla bu oyunla bu zihniyetle yukarı cıkamayız. Önümüz açık, açık oldugu kadarda acı ve ızdıraplı bir lig Bank Asya 1.Lig.. Ama bakalım Galatasaray'ımızın düşmesine izin verilicekmi ! Eminimki inş. o günleri görmeyiz ve bu manşetlerden daha can atıcı manşetler atılmaz..

Eskiden avrupadaki başarılarıyla adını duyuran galatasaray şimdi adını nelerle duyuruyor.

basarisizliklarimizi bile konustuklarina göre harbiden büyük takimmisiz.

bu durumda bile bu kadar yanki uyandiriyoruz :)

Trabzon maçında yenilirsek, çok büyük ihtimalle, düşme hattına 9 puan mesafede ve ligin 14ncü sırasında olacağız.

O tabloyla muhattap olmak, kalan haftaların hesabını yapmak istemiyorum.

Yenelim, sezon bitsin.

Üst Alt