Dünya'nın En Enteresan Adamıyım! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya'nın En Enteresan Adamıyım!

Cevap: Dünya'nın En Enteresan Adamıyım!

bu konu ne böyle yeni üye oldum foruma çoluk çocuk kaynıyor ortalık konuyu açan kişinin aklından şüphe duyarım

Cevap: Dünya'nın En Enteresan Adamıyım!

Bu adamla iki kere kavga ettim . Ilki Sivas - FB maci ( gecen sezon ligin son maci ) diger hic bir mac icin boyle bir iddaam yoktu ama bu maci izliyorum futboldan azicik anliyorsam sike var bu macta dedim . Bu macta sike var demek serefsizliktir dedi ben de serefsiz sensin benzeri bir sey dedim sonra ikimiz de ceza aldik . Sorusturmalara vs. bakinca buyuk ihtimal hakli ciktim . Ikinci kavgam pedofili misin dedi sonra konu kilitlendi mesaji editlenip sonra ben ozelden kufur ettim o ozur diledi kirdiysam vs ayaklarina girdi . Beni once raporlamayacagini soyledi ben de raporla cunku ben seni raporladim deyince raporladi ben ondan 5 misli fazla ceza aldim . Yasanan olaylari sakince inceledigimde hakli oldugumu dusunuyordum fakat bugun bu yazdiklarini gorunce yuzde yuz hakli oldugumu anladim . Balatalar siyrilmis megerse :) .

Üst Alt