Dünyanın En İyi Çalım Atan 2. Futbolcusu Kim? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünyanın En İyi Çalım Atan 2. Futbolcusu Kim?

Kesinlikle katılıyorum bana Man U. daki Ronaldomu yoksa Real Mad. deki mi diye sorarsan kesinlikle Man U. 'da daha iyi daha klas daha show oynu oynuyordu Real'de daha rahat bir oyun oynuyor.

Listeyede gelirsek

1.ye Messi

2.ye Robben'i koyarım.

Manu'da çok yetenekli bir kanat oyuncusuyken Real'de komple bir hücum robotuna dönüştü

E

Bunu mu diyorsun renktas?

tumblr_n6mhpkt4KC1rvekoro1_400.gif

Evet kardeşim sağolasın. Halı saha maçlarında bu hareketi yapardık tabi bu kadar iyi olmazdı ama Ronaldinho olum yaa falan derdik :) yani Ronaldinho ile öğrendik futbolda şovu başkaydı bu adam

İronik yaptım ama neyse :D Fakat Di Maria gibi biri varken bunları tartışmak çok gereksiz.Adam 3 kişiye aynı anda çalım atabiliyor.Çok atletik vücüdu var.Robben'in vucudu atetikle yakından uzaktan alakası yok :D Çalımın hoş gözükmesi için atletiklik çok önemli

Di Maria fiziksel olarak cok uygun buna. Messi de ilk piyasaya ciktigi donem Di Maria gibiydi mesela.

Robben bence farkli bir adam bu konuda Messi ile de cok benziyorlar stil olarak ama Robben daha iyi tabi yillardir kanat oynuyor olmasinin da etkisi var bunda.

$

Üst Alt