Dünyanın İlk Akıllı Prezervatifi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünyanın İlk Akıllı Prezervatifi

Bunun çok geyiği döner yalnız.

Ahmet is online.
Ahmet has terminated intercourse ( 15 secs )

- ahmet abi senin dün gece biraz performans düşüktü mü ne?

- yok yav bataryası bitmiş ondan yarım kaldı.

- ahmet abi senin dün gece biraz performans düşüktü mü ne?

Ahmet: If one thing is for example, twice as big or old as another, the first thing is two times as big or old as the second.

-Oha Ahmet abi! ingilizce felsefe yapmayı söktün!

British Condoms özel müşterisi olduğum için bana bu ürünü test etmem için göndermişlerdi.. Bakmayın Melihin 90 sterlin deyip kestirip atmasına, ciddi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

90 Sterlin
476,94 TL yapıyor
33,39 TRT Bandrolü %7
119,23 ÖTV Oranı %25
629,56 TL Ürün
113,32 TL KDV
742,88 TL Ürünün Toplam fiyatı

Neden böyle detaylı yazma gereği duydum.. Ben bu ürünü İkinci kullanmamda kaybettim..

Ürün çeşitli verileri datasına kaydediyormuş bu doğru, hatta numuneyi veren şirket şu numaradan beni günlerdir arıyor.. +44 0330 123 3112

Eğer üründe gprs özelliği varsa benim ürünü neden kullanmadığımı yahut cinsel bir sorunum, olup olmadığını merak ediyor olabilirler..:(

Kullanım sırasında gibi anladım:confused:. (İmkansız gibi bir şey ama) partnerinin uterusuna indirmeyi mi başardın acaba?, diye de düşündüm ki USG ile kontrol etmek gerekir, hatunun sağlığı daha önemli (Çok duyarlı bir insan olarak bilinirim, övünmek gibi olmasın:)).

Böyle önemli mevzularda yazdıklarımıza daha bir dikkat etmemiz gerektiğini hatırlatmış olayım bu vesileyle...Bak boşuna kafa yordurdun bana!:mad:...

Kullanım sırasında gibi anladım:confused:. (İmkansız gibi bir şey ama) partnerinin uterusuna indirmeyi mi başardın acaba?, diye de düşündüm ki USG ile kontrol etmek gerekir, hatunun sağlığı daha önemli (Çok duyarlı bir insan olarak bilinirim, övünmek gibi olmasın:)).

Böyle önemli mevzularda yazdıklarımıza daha bir dikkat etmemiz gerektiğini hatırlatmış olayım bu vesileyle...Bak boşuna kafa yordurdun bana!:mad:...
ürün de gps ve bluetooth üzerinden yer tespiti olması lazım.

Sevgilimin x ray cihazlarında ötmesinin bununla bir bağlantısı olduğunu sanmıyorum ama bilgi için teşekkürler renkdaş. :hat:

Üst Alt