Dünya'ya Rezil Oluyoruz! TFF'nin Kararı Sonrasında Avrupa'dan Haberler - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya'ya Rezil Oluyoruz! TFF'nin Kararı Sonrasında Avrupa'dan Haberler

Cevap: Dünya'ya Rezil Oluyoruz! TFF'nin Kararı Sonrasında Avrupa'dan Haberler

Basbakan'in görevi böyle utanc verici yansimalari engellemektir her ülkede.

Bizim Basbakan da böyle yansimalar olsun diye ugrasti.

Tebrik ediyorum acikcasi. Ülkemiz ici iyi reklam yapti gercekten.

Evdeyim haberlere bakıyordum. Slovenya'dan demokrasi dersi veriyor RTE konu başkanlık sistemi. "Sen istersin de olmaz mı ?" diyorum kendisine. Demokrasiymiş pehhh Avrupalıları nasılda kandırmaya çalışıyor. Bu ülkede demokrasi = para+güç+namussuzluk ve çoğunluğun dediğinin olması demektir. Demokrasi bu değildir aksine azınlığın sesinede cevap bulur.

Evdeyim haberlere bakıyordum. Slovenya'dan demokrasi dersi veriyor RTE konu başkanlık sistemi. "Sen istersin de olmaz mı ?" diyorum kendisine. Demokrasiymiş pehhh Avrupalıları nasılda kandırmaya çalışıyor. Bu ülkede demokrasi = para+güç+namussuzluk ve çoğunluğun dediğinin olması demektir. Demokrasi bu değildir aksine azınlığın sesinede cevap bulur.

Demokrasi burjuva diktatörlüğüdür. Futbolda da görüldüğü üzre.

Bu ateş üfeleyerek sönmez demiştik, sönmeyecek. Fenerbahce hakettigi yeri elbet bulacak.

parlemanto isterse bizde yaparız diyor,lanet ediyorum kendime oy verdiğim için

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) şike ve teşvik primi soruşturması kapsamında aldığı kararları, UEFA'ya gönderecek.

TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mete Düren, AA muhabirine yaptığı açıklamada, UEFA'nın daha önceden, karar alınmasının ardından bir bildirim yapılmasını istediğini belirterek, kendilerinin de bu çerçevede istenilen bilgileri göndereceklerini dile getirdi

kaynak hürriyet

gönderin bakalım bekliyoruz dört gözle

Gleichzeitig schickte der Verband 15 Klubs zu einem Disziplinarausschuss. Merkwürdigerweise ist darunter auch Galatasaray Istanbul – der einzige Spitzenverein, der laut Justiz nicht in den Skandal verwickelt war. Galatasaray wittert einen Versuch, die Vergehen von Sündern wie Besiktas und Fenerbahce zu relativieren. Von einer „Reinwaschung auf unsere Kosten“ sprach Galatasarays Präsident Ünal Aysal. Mit der Wahl des Besiktas-Chefs Demirönen zum Verbandspräsidenten sei der „Bock zum Gärtner gemacht“ worden, schimpfte Aysal in der „Hürriyet“. In den Zeitungen hagelte es Kritik am Verband. Noch offen ist die Reaktion des europäischen Dachverbandes Uefa.

utanın lan Almanlar bile bunu yazıyor siz yazamadınız

amaçlarına ulaşıyorlar zaten. mali ne güzel halletmişti işi

tupcu nekadar bir lesh insansa, bu maa'nin ondan eksisi yok.. serefsiz basimiza playoff denilen boku cikardi... eyerki sampiyonluk giderse cumartesi gunu, tek suclusu bu herif.

Evet kendisini elestirenleri isten kovduran, mahkemeye veren, en ufak elestiriye tahammülü olmayan bir Basbakan´in demokrasisi. Evet evet. Avrupa da yiyor sanki.

Daha gecenlerde Almanlar haber yapmis. "Sultan lütfettiler" diye. Gazetecileri serbest birakmalariyla ilgili. Bastan sona kadar elestiri, alay etme, dislama hersey vardi haberde.

Tabi islerine gelmeyince Avrupa´ya meydan okuyoruz diye milletin hosuna giden palavralari atiyorlar. Az kaldi. Halk uyanacak

insanin bu baslikten hic cikasi gelmiyor aksam telego ve ve golu sabirsizlikiya bekliyorum

Gleichzeitig schickte der Verband 15 Klubs zu einem Disziplinarausschuss. Merkwürdigerweise ist darunter auch Galatasaray Istanbul – der einzige Spitzenverein, der laut Justiz nicht in den Skandal verwickelt war. Galatasaray wittert einen Versuch, die Vergehen von Sündern wie Besiktas und Fenerbahce zu relativieren. Von einer „Reinwaschung auf unsere Kosten“ sprach Galatasarays Präsident Ünal Aysal. Mit der Wahl des Besiktas-Chefs Demirönen zum Verbandspräsidenten sei der „Bock zum Gärtner gemacht“ worden, schimpfte Aysal in der „Hürriyet“. In den Zeitungen hagelte es Kritik am Verband. Noch offen ist die Reaktion des europäischen Dachverbandes Uefa.

ne diyor tercumesini yaparmisin ?

Icimdekilerini döktün ortaya.

Ah be OSMANLI ah be FATIH SULTAN MEHMEDIM... Gemileri KARADAN getirip Istanbulu feth eden Milletin bak simdi $ icin neler yapiyor... UTANIYORUM SULTANIM UTANIYORUM. Belki cok seylerde basarili olamadik son yilarda ama en azindan ONURLU SEREFLI bir Milletik. Artik ne oldugumuz beli... Dünya yapilan pisligin Türkler üstünü nasil örtügünü gösterdi...

Fatihlere kadar gitmene gerek yok.

ne diyo

aksam Erman Hocayi dinlemek keyfli olur

Evet kendisini elestirenleri isten kovduran, mahkemeye veren, en ufak elestiriye tahammülü olmayan bir Basbakan´in demokrasisi. Evet evet. Avrupa da yiyor sanki.

Daha gecenlerde Almanlar haber yapmis. "Sultan lütfettiler" diye. Gazetecileri serbest birakmalariyla ilgili. Bastan sona kadar elestiri, alay etme, dislama hersey vardi haberde.

Tabi islerine gelmeyince Avrupa´ya meydan okuyoruz diye milletin hosuna giden palavralari atiyorlar. Az kaldi. Halk uyanacak

Maalesef Onur. Bu adamdan demokrasi beklemek en büyük saçmalık zaten. Daha ufacık parti meclisinde AKP'nin demokrasinin "d" si yok.

Üst Alt