Dursun Gidene Kadar 1 TL Bile Harcamıyoruz! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Gidene Kadar 1 TL Bile Harcamıyoruz!

Magazacilik anonim sirketi bilanco donemini 12 milyon TL zararla kapatmis

turkiyede forma satisi adedinde 360 bin ile bu durumuna ragmen biziz (diger urunleri katinca ciro degisebilir tabi)

yani kar etmek icin urun satiyoruz ama hic bir sey satmasak notr olacakken 3 milyon euro ya yakin zarar yazmisiz

Adnan öztürk bir modelden bahsetmişti onu yapmak lazım.Senelik haklarını satıcaksın senede 5-10 milyon euroya en temizi o,kendimiz beceremiyoruz satmayı.

Sanirim maliyetler yuksek ulke icerisinde uretildigi icin , stok cok yogun (nedense!!!) , satislar da super olmayinca notr bile kalamiyoruz

yav sankı cok harcama yapıyorsunuz lafta 20 mılyon taraftar var en iyi oldugumuz dönemde bile kulup zarar ediyordu

ulan laleli den tezgahtar getirsek mağazaları coşturur, halimize bak

bu kadar mallık ancak tahsille olur, yaşasın Galatasaray Lisesi

Magazacilik anonim sirketi bilanco donemini 12 milyon TL zararla kapatmis

turkiyede forma satisi adedinde 360 bin ile bu durumuna ragmen biziz (diger urunleri katinca ciro degisebilir tabi)

yani kar etmek icin urun satiyoruz ama hic bir sey satmasak notr olacakken 3 milyon euro ya yakin zarar yazmisiz
bilerek zarar gösteriyorlar , stoklarda kalan ürünler hep zarar kalemş nasıl olsa..
şirketleşme olduğunda böyle katakülliler her zaman olacaktır , o paralar nerelere harcanıyor kimbilir..

300 lira senelik aidat
20 lira mi ne sosyal bolum kart parasi
2000 civari kombine
500 civari basketbol kombine
100-150 lira civari store harcamasi
ve bein sports

mecburen harciyoruz futbolseveriz ! Sporseveriz !

Sen Dursun varken normale göre 2 kat bile fazla harcama yaparsın, orayı geçelim.

Senin zihniyetinde 50.000 Galatasaray'lı vardır zaten, o yüzden bitiğiz hala Dursun'a ''büyük başkan'' diyen hayvanlar var.

yav sankı cok harcama yapıyorsunuz lafta 20 mılyon taraftar var en iyi oldugumuz dönemde bile kulup zarar ediyordu
Senede en kötü 300 liralık store alışverişi.(sadece kendime ,hediye aldıklarım hariç)
Dolaylı yoldan her hafta cafe veya kahvede maç izleme (maç başı min.5 lira 40 maç olsa=200 yapar)

Bu sadece istanbul dışında olupta benim yaptığım senelik en az 500 lira.
Bu şekilde 100 bin kişi olsa 50 milyon yapar

Kombine-bilet-ligtv-loca-hat-kredi kartı alanlara filan hiç saymıyorum.

DURSUN İSTİFA!

Senede en kötü 300 liralık store alışverişi.(sadece kendime ,hediye aldıklarım hariç)
Dolaylı yoldan her hafta cafe veya kahvede maç izleme (maç başı min.5 lira 40 maç olsa=200 yapar)

Bu sadece istanbul dışında olupta benim yaptığım senelik en az 500 lira.
Bu şekilde 100 bin kişi olsa 50 milyon yapar

Kombine-bilet-ligtv-loca-hat-kredi kartı alanlara filan hiç saymıyorum.

DURSUN İSTİFA!

Zarar ediyoruz storelerden katkın 0

Malesef bu çekişme yine taraftara ve Galatasarayımıza zarar veriyor. Belli oldu bu adam istifa etmeyecek veya seçim yapmayacak.O yüzden gelecek sene takımımızı desteklemek zorundayız guyz.Galatasarayda isimler geçicidir.

Konuyu küfürlü bir bestemizle kapatıyorum.

Yaşamak kimin umurunda?
Çokta s. bu dünya
Aşığız biz bu renklere
Seviyoruz ölümünee

Üst Alt