Dursun Özbek: “Aldığımız kararlar Galatasaray’ın geleceği ve menfaatleri ile ilgili” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: “Aldığımız kararlar Galatasaray’ın geleceği ve menfaatleri ile ilgili”

Bu dernek secimlerinde fikstir , iki tarih belirlenir ama aslinda tek tarihtir ve ikincisidir

bu onlarca yildir boyledir , munakasa etmemizin gereksiz oldugu bir konu

ben 13 degil 20 sinde olacagini bilsin forum diye degindim

O zaman sıkıntılı bir süreç olacak. Transfer sezonunu pas geçip, adam gibi kamp yapamadan 2. yarıya girecez.

Aday ciksa bunlarin hepsi asilir ama artik kimse bu entrikalara dahil olmak istemiyor

eski cazibesi yok , diger takimlarda da iste bir hep aklina bu isi takan ali koc var , bjk de zaten olamaz su basarili durumda

cekilecek dert degil aslinda

Dursun hainleri temizleyip. FT yi takımımıza kazandırmayı planlıyor sanırsam. Hayırlısı olsun. Ayrıca Dursun+Terim kombini çok hoş olabilir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Aldığın karar mayıs seçimindeki olası muhalefeti baskın seçimle pasifize edip tekrar 3 yıl seçilmek için. Galatasaray falan umurunda değil.

Yönetime iş bilen adamları alıp kendisini pasifleştirebilirse Dursun,kendisine rağmen bile başarı gelebilir.Aysal gibi egolu bir adam değil Dursun.O yüzden yönetime alacağı adamlar çok çok büyük önem taşıyor.Teknik direktör zaten belli oldu.Dursun'un pasifleştirildiği bir yönetimle başarı gelebilir.Terim'in lafından çıkacak bir adam değil Dursun.Aysal döneminden daha rahat çalışabilir hoca.Yeter ki Dursun elini ayağını spor mevzularından çeksin.Terim Dursun'un veremediği ayarları da fazlasıyla verir gereken yerlere.Federasyon olsun,hakemler olsun,medya olsun.Hepsi gereken ayarı alır

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

cenk kalacaksa apo 2. başkan olur. cenk gidecekse apo futbol şubesinin başına geçer.
Cenk kalamayacak gibi.İstemeyenlerden birisi de o sanırım

Yönetime iş bilen adamları alıp kendisini pasifleştirebilirse Dursun,kendisine rağmen bile başarı gelebilir.Aysal gibi egolu bir adam değil Dursun.O yüzden yönetime alacağı adamlar çok çok büyük önem taşıyor.Teknik direktör zaten belli oldu.Dursun'un pasifleştirildiği bir yönetimle başarı gelebilir.Terim'in lafından çıkacak bir adam değil Dursun.Aysal döneminden daha rahat çalışabilir hoca.Yeter ki Dursun elini ayağını spor mevzularından çeksin.Terim Dursun'un veremediği ayarları da fazlasıyla verir gereken yerlere.Federasyon olsun,hakemler olsun,medya olsun.Hepsi gereken ayarı alır

Dursun hep pasif bir adamdı ki.Dediğin gibi aktif olması gereken yerlerde de pasif olduğu için başarılı olamıyor zaten.Daha güçlü bir listeyle gelirse,bu durum değişebilir.

Dursun hep pasif bir adamdı ki.Dediğin gibi aktif olması gereken yerlerde de pasif olduğu için başarılı olamıyor zaten.Daha güçlü bir listeyle gelirse,bu durum değişebilir.
Güçlü yönetimle kendine rağmen bile başarı gelebilir.Ben yönetim listesine bakacağım.Şayet sağlam listesi olursa bu sene kaçsa bile seneye muhakkak başarı gelir.Dursun'un pasifliğini ancak Terim gibi dominant bir adamla örtebiliriz.Aysal çok karışıyordu adamın işlerine.Dursun o kadar pasif ki Terim istediği ortamı bulabilir tekrar.Terim de bunu bildiği için Dursun'a evet ama yönetime hayır demiş belli ki

Canaydin +terim birlesmesinden daha kotu bir birliktelik varsa o da dursun +terim birlikteligi olur.

Terimi bende istiyorum sevgim var ama saygim yok orasi ayri hikaye ama basinda ne yapiyon diyebilecek bir kilic olmazsa isimiz yaş diyeyim.
Başımızdaki plan program yonetim denilen şeylerden habersiz bir herif. Terimin bazi takintilari var şu adam dediginde el pence alir bu sunepe dursun (aysal doneminde alinan amrabat ornegi verilen parada albayrakin sponsorlugu gozunuzun onune gelsin hep)

Ne yalan soyleyeyim dursun hatic herhangi biri( hatta ben dahil) +terim her turlu ok ama dursun+terim benden veto agir veto

Son düzenleme:
Galatasaray'ın geleceğinde Dursun Özbek diye bir adam olamaz,ister fatih teriimi, ister messiyi getirsin,yok hükmünde olmalıdır artık,Galatasaray'a bu kadar hainlikleri yeter-yönetim kuruluyla.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt