Dursun Özbek, Ayrılan İsimler Hakkında Konuştu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Ayrılan İsimler Hakkında Konuştu

Bruma devre arası kampında bu konuyla ilgili gerekli açıklamayı yapmıştı.

Burada çok mutluyum, uygun şartlar oluşursa kalmayı isterim demişti.

2 sene önceden başlasaydın scout ekibinin raporuna göre transferleri yapmaya bu hallerde olmazdık,gidip menajer kazıklarıyla doldurdun takımı. şuan piyasada ismi geçenlerin çoğu doğru tercih

Ne demek haklı?

Çocuğu 2 senede sözleşme uzatmaya ikna edememek beceriksizlikdir.
Haklı filan değil bütün taraftarları bu şekilde kandırıyorlar.

Sürün hain herif!

Hiç alakası yok hocam; havanın estiği yöne savrulan taraftarlardan değilim. Ben geldiği günden beri laubali hareketlerini eleştiren biriyim.

Haklı çünkü Bruma aklı bir karış havada bir çocuktu. Resmen çocuk. Keyfi geldiğinde oynar gelmediğinde oynamazdı. Sezonun ortasında triplere girerdi. Bırakın bir sezonu istikrarlı bir ayı bile yoktu. İyi oynadığı haftalarda para konuşulmaya sözleşme konuşuluyordu. Asıl Bruma bu davranışlarıyla taraftarı arkasına almıştı.

"Bakın ben iyi oynuyorum ama yönetim sözleşme uzatmıyor, maaşıma zam yapmıyor" algısıyla Bruma taraftar gözüne girdi. Dursun da Allah'a emanet bir başkan olunca taraftar yanında daima haklı oldu. Profesyonel falan değil.

İş bu cevap Dursun'u savunduğum anlamına gelmemektedir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hiç alakası yok hocam; havanın estiği yöne savrulan taraftarlardan değilim. Ben geldiği günden beri laubali hareketlerini eleştiren biriyim.

Haklı çünkü Bruma aklı bir karış havada bir çocuktu. Resmen çocuk. Keyfi geldiğinde oynar gelmediğinde oynamazdı. Sezonun ortasında triplere girerdi. Bırakın bir sezonu istikrarlı bir ayı bile yoktu. İyi oynadığı haftalarda para konuşulmaya sözleşme konuşuluyordu. Asıl Bruma bu davranışlarıyla taraftarı arkasına almıştı.

"Bakın ben iyi oynuyorum ama yönetim sözleşme uzatmıyor, maaşıma zam yapmıyor" algısıyla Bruma taraftar gözüne girdi. Dursun da Allah'a emanet bir başkan olunca taraftar yanında daima haklı oldu. Profesyonel falan değil.

İş bu cevap Dursun'u savunduğum anlamına gelmemektedir.

Takımın en iyi ve en etkili oyuncususun ve sana 1.3 milyon maaş veriyorlar
Ancak diğer taraftar yeteneksizler ordusu var ve yattıkları yerden hiç bir şey yapmadan 2 milyondan Aşagi para kazanmiyorlar.
Takımın en kötü oyuncusu bile senelik 4 milyon kazaniyorken tabiki iyi oynadığın maçlardan sonra sözleşme gündeme gelir.

Eminim ki;bruma ,geçen sezon başı kampta hayvan gibi performans sergiler iken kendisine senelik 2.5 garanti ücret teklif edilseydi ve managerine 1 m imza parası verilseydi 5 senelik sözleşmeyi havada kapardi.

Ama bizim mallar o parayı cavanda'yi transfer etmekte kullandılar.

Sürün hain herif!

Takımın en iyi ve en etkili oyuncususun ve sana 1.3 milyon maaş veriyorlar
Ancak diğer taraftar yeteneksizler ordusu var ve yattıkları yerden hiç bir şey yapmadan 2 milyondan Aşagi para kazanmiyorlar.
Takımın en kötü oyuncusu bile senelik 4 milyon kazaniyorken tabiki iyi oynadığın maçlardan sonra sözleşme gündeme gelir.

Eminim ki;bruma ,geçen sezon başı kampta hayvan gibi performans sergiler iken kendisine senelik 2.5 garanti ücret teklif edilseydi ve managerine 1 m imza parası verilseydi 5 senelik sözleşmeyi havada kapardi.

Ama bizim mallar o parayı cavanda'yi transfer etmekte kullandılar.

Sürün hain herif!

Maaşların adaletsiz oluşu konusunda haklısın ama ortada bir yanlış varsa bu sezon başında çözülür.

İstikrarsızlığının iki sebebi vardır. Ya senin dediğin gibi maaş adaletsizliği ya da yeteneksizlik.

Sene başında çözülmeyen maaş sıkıntısını sezon boyunca tehdit eder gibi istikrarsız bir performansla çözemezsin. Bu benim şahsi fikrim. Herkesin gözü önünde olan bir iş bu. Çık oyna sezon sonunda ücret artışın olmazsa kozun olur. Taraftarlardan kimse Bruma'nın 16-17 sezonunda istikrarlı olduğunu söyleyemez.

Üst Alt