Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kafam karıştı doğrusu...

Fatih Altaylı' nın böyle konularda karavana atış yaptığını hatırlamıyorum; hatta bazen tepki gösterdiğim de olmuş, zaman hep adamı haklı çıkarmıştır.

Bir yandan da bu defa anlattıkları fazlaca rivayet kabilinden görünüyor. Öncekilerde daha kesin ifadeler kullanmıştı hep.

Erden ve Dursun Beylerin arasında problem olması ihtimali can sıkıcı; hiç öyle bilmiyorduk. Ki Erden Bey bu işlerin kompedanı biri iken, kendisine dair bir kusur da atfedilmiyor madem, Dursun Başkan böyle bir pervasızlık yapmaya cüret edemezdi herhalde.

Bakalım hepsi muhalif kesimin karalamak için ortaya attığı hurafeler mi? Yoksa altından gerçekten bir şeyler çıkacak mı?..

Bir de aklıma şimdi geldi; yanlış hatırlamıyorsam, Florya arazisinde toplam cirosu 400 milyon dolarlık bir proje gerçekleştirileceği söylenmişti. Hatta 160 ve 200 rakamları da aklımda kalmış ki o da benim kabaca hesapla %40 veya %50 si kulübe kalırsa diye tahayyülümden ibaret olabilir...

Kulübe direkt 400 milyon kalacağını duyduğumda; aradan epey zaman geçtiği ve gayrımenkul rayiçlerinin dövizin çok üzerinde değer kazandığından hareketle, kulübün bu işten karı artmış herhalde diye düşünerek memnun olmuştum...

400 milyon/1 milyar gibi devasa bir makas olamaz herhalde. Sonuçta bu bir uzmanlık işi ve on tane muteber uzmandan rapor alınsa, en düşükle en yüksek arasında % 20 bile fark olmayabilir...

Emlak işini sokaktaki herhangi bir vatandaştan pek de fazla bilmeyen, konunun detaylarını bırak, ana hatlarına bile vakıf olmayan biri olarak mesaj kirliliği yapmış olabilirim ama insan merak ediyor. Yazınca da silmek istemedim; en azından Total değer/kulübün karı noktasını bilen biri aydınlatır belki...

GM9xlW7XoAAP_MC

Ekrem sırtını sıvazlamış Dursun baskanın

Üst Alt