Dursun Özbek Cepten Yemeye Devam Ediyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Cepten Yemeye Devam Ediyor

1456131820417.jpg

Galatasaray Başkanı Özbek, dün sabah Florya’ya gitti, kardeşi Mehmet Özbek, futbol direktörü Cenk Ergün ve kulüp doktoru Yener İnce’yle bir araya gelerek, takımdaki kötü gidişatı masaya yatırdı. Öte yandan başkanın, futbolculardan borçsuzluk kağıdı alabilmek için 1 milyon Dolar kendi cebinden para verdiği öğrenildi.

Sarı-Kırmızılı kulüpte, kötü gidişe dur demek için çözüm aranıyor... Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, dün sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’ne çıkarma yaptı. Burada kardeşi Mehmet Özbek, futbol direktörü Cenk Ergün ve kulüp doktoru Yener İnce ile bir araya geldi. Artık takımın düzlüğe çıkması için neler yapılabileceğini görüşen Özbek, öncelikle sakatlıkların bir an önce giderilmesini istedi ve detaylı bilgi aldı. Ardından futbolculardaki isteksiz görüntünün nedenini öğrenmeye çalışan Özbek, bundan sonra Florya’ya daha sık geleceğini anlattı. Başkanın önümüzdeki günlerde takımla da bir toplantı yapacağı ve sezonu en iyi yerde bitirebilme adına görüşlerini ileteceği öğrenildi.

TÜM SİSTEM DEĞİŞİYOR

Bu doğrultuda bir süre önce değişen prim sistemine ek olarak, Florya’da ceza sistemi de uygulanmaya başlanacak. Ayrıca oyuncuların saha içi istatistik verileri incelenerek, düşüşte olan isimlerden deyim yerindeyse hesap sorulacak. Söz konusu veri çalışması yapılırken, teknik heyetle de koordineli olarak hareket edilecek.

YİNE CEBİNDEN ÖDEDİ

Galatasaray’ın başına geçtikten sonra milyon Dolarlar tutarında şahsi kefaletin altına imzasını atan Dursun Özbek, cepten yemeye devam ediyor. Sarı-Kırmızılı kulübün patronu son olarak, 3 aydan 3 aya alınan ‘borçsuzluk kağıdı’ için, futbolculara 1 milyon Dolar kendi hesabından ödeme yaptı. Özbek, futbolcu alacaklarının zamanında ödenmesi konusuna büyük özen gösteriyor.

Metin Karabaş / Fanatik

Dursun Ozbek Cepten Yemeye Devam Ediyor

Dursun cebinden 1 kuruş vermez böyle serefsiz bir insan dünyada 100 tane anca vardır arayıp tarayıp bulup bize başkan yaptı serefsiz liseliler.

Yav Aysal başkanken Dursun nakit katkısı veriyordu. KAP, mali raporlara filan bakarsanız girdiği kefalet yükünü görebilirsiniz. Ama kimsenin parası Galatasaray'da kalmıyor.
Dursun bunları yapacağına sponsor, gelir kalemlerini arttırsın. Futbol aklı neredeyse yok gibi. Tek başına her işte yetersiz, beceriksiz kalıyor. Lisenin işi görmek, otel mevzusu Galatasaray'ı kurtarmaz.

Faydalı olmak istiyorsa istifa etsin. İş bilen, futbol aklı olan başkan ve yöneticilere her zamankinden çok şiddetle ihtiyacımız var.

Geldiğinden beri diyorum başkanlık sistemini acil revize edip yönetimlere bölmeli.
Gayrimenkul sorumlusu olarak çok başarılı ve katkılı yönetici olabilir dursundan, rivayı floryayi değerlendirme yetkisini gsgyo olarak alabilir ama sportif kısma karismamali ikisini aynı anda yapabilecek kapasiteye sahip olduğunu dusunmuyorum o sebeple seçime gidip daha guclu bir baskan ve yönetim içerisinde olmalı.
Bu hem onun hem bizim için gerekli

Ne bekliyorsun ödediği dekontu falan mı?Her şeye belge arayacak olursak hayatımız yalan bizim,bütün haberler yalan.Dursun nefretinden olmayacak şeyler yazıyorsun bence.
Dursun hakkında bileklik konusunda övdüm,yabancı siportif direktör konusunda övdüm ve hatta dün genç afrikalı hamlesi için övdüm.Adamdan nefret ettiğim filan yok.Şike medyasına inanacak kadar kör değilim,hele bu kadar eleştirildiği bir dönemde bu habere sittin sene inanmam.Bir Adem vardı gazete-tv haberlerini delil gösteren bir de sen çıktın.Ve evet,1 milyon verdiyse buyursun belgesini göstersin.

Yav Aysal başkanken Dursun nakit katkısı veriyordu. KAP, mali raporlara filan bakarsanız girdiği kefalet yükünü görebilirsiniz. Ama kimsenin parası Galatasaray'da kalmıyor.
Dursun bunları yapacağına sponsor, gelir kalemlerini arttırsın. Futbol aklı neredeyse yok gibi. Tek başına her işte yetersiz, beceriksiz kalıyor. Lisenin işi görmek, otel mevzusu Galatasaray'ı kurtarmaz.

Faydalı olmak istiyorsa istifa etsin. İş bilen, futbol aklı olan başkan ve yöneticilere her zamankinden çok şiddetle ihtiyacımız var.
Ya bu kefil olayı her başkan için yazılır çizilir,sanki cebinden nakit para veriyorlar.Kefil olup da parasını kaptıran görmedim daha :eek:

Üst Alt