Dursun Özbek, Erken Seçim Kararı Almaya Hazırlanıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Erken Seçim Kararı Almaya Hazırlanıyor!

geçen güne kadar Dursuna laf etmiyordun o herhalde seni dizginliyordu onun dışında senin dizginleyebileceğin kimse yok

Bu Ateş üfleyerek sönmez

tamam kenan uzatmayalim , bu sonu gelmez diyaloglarin bizlere de foruma da katkisi yok . kapatalim bu bahsi

satasan olmadikca kimseyle laf dalasi pesinde degilim .. sonlandiralim bu sacmaliklari , milleti kendimize gulduruyoruz resmen

tamam kenan uzatmayalim , bu sonu gelmez diyaloglarin bizlere de foruma da katkisi yok . kapatalim bu bahsi

satasan olmadikca kimseyle laf dalasi pesinde degilim .. sonlandiralim bu sacmaliklari , milleti kendimize gulduruyoruz resmen
senin gibi biri hak ettiğini görüyor burda. sen cezan kalkınca yazmayan, Sneijderin gittiği gün buraya damlayan bir organizmasın. Oysa cezan kalktığında da başımızda dursun takımda selçuk vardı. Şimdi onlara laf atman ne kadar samimiyetsiz biri olduğunu gösteriyor. Bu yüzden senin parana da, kademene de, tatiline de tüküreyim.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

tamam . ama yeter ki susalim artik ,gercekten baydi bu atisma muhabbeti , insanlar bunlari okumak icin girmiyor bu basliklara

herkesin yorumu kendine , biz birbirimizi elestirmek icin burada degiliz , insanlar da sinani kenani degerlendirmek icin girmiyor buraya, sahsi catismalarin kimseye de faydasi yok

bitirelim bunu

kimse ile şahsi meselem yok olmazda ama birisi bu takıma bişeyler katmış birine pusuda yatar gibi saldırır diğerlerine o zaman sarfında söz etmezse her türlü tepkiyi görür. Bunun herkesin kendi fikri ile alakası yoktur, bunun adı bilinçli provokasyondur. Hoşuna gitmiyor ise engellersin.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
yapamiyon iste yawsak herif biraksana
1. secildigin makami suistimal ederek kardesini takimin basina koydun
2. 2 seneden biraz fazla surede bi suru futbol yoneticisi ve td ile calistin hicbiri basarili olamadi
3. dordunculuk altincilik ve simdi de ilk mactan avrupadan elenme
4. 2 sene kalitesiz transferlerle takimin agzina zictin simdi de maliyetlerle zicion
5. riwayi yazmiom bile ne olacagi belli degil ama bu harcamalarla riwayi satmak da bir boka yaramayacak
kisacasi 3 sezonumuzu yedin lesh pis adam defol

secimlerin 2 seneden 3 e cikarilmasi da kotu oldu , bir baskanin ilk seneden kotu oldugu fikri hasil olsa bile 2 senesi daha oluyor ve onu degistirebilecek mekanizmalar yok denecek kadar az

demiroren , aziz de bundan nemalandi baya , dursun da indirilemiyor .. bari secimler 2 senede bir olsaydi

iki seneden üç seneye çıkması iyi bir başkan olduğu zaman iyi çünkü daha fazla vakti oluyor. Ayrıca mekanizma yok diye de milletin aklı ile dalga geçme. Aynı konuda istemedikleri bir başkana izin vermeyip bir başkana izin verebilen, yani gayet tabi organize olabilen bir Genel kurulumuz var.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

alinmiyorum , benim dursun hakkinda selcuk hakkinda soylediklerim ve dusunduklerim sneijderden farkli degil .. ama ben hic birisine sizin uslubunuzda kelimeler kullanmam

ayrica belhandaya 9 vereceksem sneijder ile sozlesme uzatirdim hic sevmedigim adam da olsa dedim ..

ben bu yil dursunun bagrina tas basip para harcamadan "basarisiz oluyorum madem bari tasarruf edeyim" diyecegi umudundaydim ,ama seyirciyi susturmanin en iyi yolu transfer isine girdi , klubun gelecegine de ipotek koyuyor

odeabanktan kredi alinmis deniyor , artik uyeler de bezdi . gidene kadar rahat yok

alinmiyorum , benim dursun hakkinda selcuk hakkinda soylediklerim ve dusunduklerim sneijderden farkli degil .. ama ben hic birisine sizin uslubunuzda kelimeler kullanmam

ayrica belhandaya 9 vereceksem sneijder ile sozlesme uzatirdim hic sevmedigim adam da olsa dedim ..

ben bu yil dursunun bagrina tas basip para harcamadan "basarisiz oluyorum madem bari tasarruf edeyim" diyecegi umudundaydim ,ama seyirciyi susturmanin en iyi yolu transfer isine girdi , klubun gelecegine de ipotek koyuyor

odeabanktan kredi alinmis deniyor , artik uyeler de bezdi . gidene kadar rahat yok
Sinan, Galatasaray taraftarı olan biri, Galatasaray forumunda cezası kalktıktan sonra Dursun hakkında olsun, Selçuk hakkında olsun tek kelime yazmayıp, Sneijder gittiği anda yazmaya başlıyorsa, hemde düşman gibi, böyle tepkilere laf etmemeli. Sen fikrimi yazıyorum diye masum görünmeye çalışıyorsun ama senin mesajlarının tümüne bakılınca pekte öyle olmadığı aşikar.

Misal diğer konuda yazdığın bjk konusu. İyi işler yapıyorlar, stadları güzel dedim diye bana neden bu yakıştırma yapılıyor ben fikrimi söylüyorum diyorsun. Ancak, burası Galatasaray forumu bana ne rakipten ve sen bunu sadece söylemek ile kalmıyor resmen adamları yalıyorsun, adamlarına taraftarlarından aşağı kalır yanın yok. İşte bu yüzden kendini öyle masum gösterme, bayağa bayağa ne yaptığını bilen birisin.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
selcuk ile sneijder in benim icin hic bir farki yok ,daha dogrusu yoktu , artik var, birinden kurtulduk , digerinden de tez zamanda kurtuluruz insallah

once selcuk gitseydi de yorumum birebir ayni olurdu

sana selçuk konusunda nedense bişey yazmıyorsun dedikten sonra yazılan yorumlar ile anca kendini kandırırsın.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

hayir ben bunu katiyen kabul etmiyorum , hatta omrum bu tiplere giydirmekle gecti , sabri ,ched, semih , selcuk ,sneijder

benim gozumde yonetimlerin abuk sabuk hamleleri kadar bu saydigim adamlarin yetersizligi arti daha onemlisi umursamazligi onemli

ayrica ben bu ostersunds elenmesine cok da temiz bakamiyorum , kaptani selcuk olan bir takim pekala ilk adimda farkettirmeden elenip yuhalanacagi mac sayisini 5-6 tane azaltabilir sasirmam

istediğin kadar katılma, sergilediğin tutum ortada. Senin cezan kalktıktan sonra ki dönem ile sneijderin gittiği dönem arasında da selçuk bu takımdaydı ve seninde desteklediğin Tudorun temizliği devam ediyordu. Senin tarafından bu dönemde selcuğun aleyhine yazılmış tek satır hatırlamıyorum. Ondan önce ki dönemde hatırlamıyorum, keza aynısı dursun içinde geçerli.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt