Dursun Özbek Futbolcularla Çok Sert Bir Konuşma Yaptı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Futbolcularla Çok Sert Bir Konuşma Yaptı!

dursun_ozbek_i_sinirlendi_h101286_fcc3f.jpg

Tarihin en kötü sezonlarından birini geçiren Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek masaya yumruğunu vurdu.

Son olarak Medipol Başakşehir karşılaşmasında alınan 3-3’lük beraberlik sonrasında sarı kırmızılıların 1 numarası, Florya’da ilk kez sesini yükseltti.
Aylar önce şampiyonluğa havlu atan, önce Şampiyonlar Ligi ardından da UEFA Avrupa Ligi’ne veda eden, Hamza Hamzaoğlu ve Mustafa Denizli ile yollarını ayıran Galatasaray’da Özbek futbolcularla çok sert bir konuşma yaptı.

İLK KEZ ELEŞTİRDİ

Cumartesi günü Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleşen yönetim kurulu toplantısı sonrasında Başkan Özbek, oyuncuları ile bir araya geldi. Orada gerçekleşen konuşmanın izleri ise Medipol Başakşehir maçının özellikle 2. yarısında ortaya konan özverili, mücadele gücü yüksek futbolun perde arkasında yatıyordu.

Bugüne kadar geleceğe yönelik umut dolu açıklamalar yapıp takımı korumak için yoğun çaba harcayan Dursun Özbek, bu kez oyuncularını eleştirdi. İşte Galatasaray Başkanı’nın Florya’da yankılanan sözleri:

‘MESAJIM AÇIK VE NET’

“Çıkın kalan 11 maç ve Türkiye Kupası’nda adam gibi oynayın! Şampiyonluk gitti, Avrupa gitti, önümüzde bir tek Türkiye Kupası kaldı. Galatasaray’a yakışan futbolu oynayıp Türkiye Kupası’nı kazanın. O kupayı alın. Ligdeki 11 maçta da göstereceğiniz özverili futbol ile prestijinizi kurtarın. Bu saatten sonra Galatasaray için mücadele eden kalır, gerekli mücadeleyi göstermeyen bu takımdan gider. Mesajım açık ve net. Artık sahada gezen, dolaşan futbolcu istemiyoruz. İsmi ne olursa olsun, gerekli mücadeleyi göstermeyen futbolcu gider.”

Kaynak: Hürriyet

Dursun Özbek masaya yumruğunu vurdu.

Bunu okurken ne güldüm ha... Hahahahahahhaahh

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

hahaha koptum.... Dursun bey karsima cikacak takima konusurcasina laf atacak.. ben de icimden gulerim.. kontratim var istesen alacaklarimi verme... bakalim ne olacak .... hahahaha

Tam elini masaya vurmuştu ki birden kulakları dikkatimi çekti ve bastım kahkahayı

:D :D

Lanet gelsin DURSUN ve Ekibine!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

11 maçta küme düşmesek iyidir...seneye zaten men yedik en azından rizeyi eleyip ztk finaline çıkarsak avrupa ligine gitme hakkı kazanırız (tabi fener de konyayı geçerse) .. b enim tek beklentim bu takımdan ..

11 maçta küme düşmesek iyidir...seneye zaten men yedik en azından rizeyi eleyip ztk finaline çıkarsak avrupa ligine gitme hakkı kazanırız (tabi fener de konyayı geçerse) .. b enim tek beklentim bu takımdan ..
Fener ile kupada final oynadigimizi dusunursek ligde en kotu 5. olmamiz sart, yoksa kupayi kazanmamis sart olacak eger ligde daha kotu bir siralamada kalirsak.

Fener ile kupada final oynadigimizi dusunursek ligde en kotu 5. olmamiz sart, yoksa kupayi kazanmamis sart olacak eger ligde daha kotu bir siralamada kalirsak.

Küçük hesaplara gerek yok,önümüzde 2 yarı final maçı 1 final maçı,futbolcular adam gibi konsantre olacaklar Rize'yi de eleyecekler finalde Konya mı geliyor Fener mi geliyor,finalde de bir şekilde kupayı alacaklar.Nasıl bizim için Kadıköy fobiyse Fenerbahçe'nin eviyse Türkiye Kupası da bizim evimiz,Fenerbahçe'nin de fobisi.PAF takımla çıksak bile Türkiye Kupası finalinde favori biz oluruz Fener'e karşı.

Dursun masa ve yumruk ? Programlarda serhat gibi ahmet çakar gibi haddini bilmezler bizle dalga geçmekle meşgul önce onlar için masaya yumruğunu vursa ya futbolcular içinse zamanında yapacaktı bunu iş işten geçtikten sonra yapsan ne olur.Fazla vurmayın o yumrugu masaya yazık.Sizin eseriniz bu kadro ve futbol.

Finale çıkmamız ve konyanın ilk dörtte bitirmesi halinde 5. Lik yetiyor

Edit :bu hesapları yapmaya bence de gerek yok

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Bir düşünün Dursun önünüzde duruyor ve "sert" şekilde sizinle konuşuyor. Ben olsam bu başkan bozuntusunu ciddiye almam bile.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt