Dursun Özbek: "Hoca değişikliği söz konusu değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Hoca değişikliği söz konusu değil"

Bak dün sana hitaben yazilan böylesi satirlara da yorum yaptim, simdi sana da yaziyorum.
Su Galatasarayli degildir lafini ikide bir kullanmayin.
Bakin kullandiginiz lafin agirligini bilmeden cok kolay bir dile getiriyorsunuz.
Sen destek olabilirsin ama destek olmayanlara, bazen kazanmak icin kaybetmenin gerektigini inanlara böylesi agar bir laf edilmez.

Lafa gelince "Aslolan Galatasaray" "Kimse Galatasaray'dan büyük değildir" demeyi biliyorlar. Belki de tarihin en kritik sezonunda en zirve döneminde bile illa bir oyuncu ıslıklandı bu sene. Geçen sene rezil rüsva durumdayken en ufak ıslık,tepki yoktu ama bu sene en zirve dönemde bile hep kaos vardı. Selçuk,Sinan,Yasin,Lato hangi birini sayayım. Hep farklı kişiler.

Ben bundan rahatsız oluyorum bu kadar basit. Kimseye Galatasaraylılığı öğretecek değilim ama azıcık mantık lazım. Kişisel duygular Galatasaray'ın önüne geçmemeli.

başakşehirden 5 yemiş bir takımın başkanı 'puan farkı kapanmış sayılmaz hala 3 puan var diye' laf ebeliği yapıp liderliği kaptırdığı b.şehiri görmezden geliyor

Bu takım bu sene şampiyon olacak ben buna inanıyorum,Tudoru biraz rahat bırakmak lazım şu devreye hasarsız girelim sonrasında önümüz açık olacak Fb maçına kadar.
fb maçından sonra olacaklara hazır mısın peki devamında başakşehir ts beşiktaş arka arkaya gelecek. bu herif bursa maçından başka zorlu bi deplasman da kazanamadı fb maçına gelmeden bunun balonunu patlatırlar bakın görün

Lafa gelince "Aslolan Galatasaray" "Kimse Galatasaray'dan büyük değildir" demeyi biliyorlar. Belki de tarihin en kritik sezonunda en zirve döneminde bile illa bir oyuncu ıslıklandı bu sene. Geçen sene rezil rüsva durumdayken en ufak ıslık,tepki yoktu ama bu sene en zirve dönemde bile hep kaos vardı. Selçuk,Sinan,Yasin,Lato hangi birini sayayım. Hep farklı kişiler.

Ben bundan rahatsız oluyorum bu kadar basit. Kimseye Galatasaraylılığı öğretecek değilim ama azıcık mantık lazım. Kişisel duygular Galatasaray'ın önüne geçmemeli.
Kötü giden her dönem tepki vardi, bu dogru bir bilgi degil.
Burada kisisel duygular degil, kötü gidisat, endise verici olan gidisat üzerinden tepki veriliyor.
Bu gayet dogal bir durum.
Bunun üzerinden rica ediyorum kimse kimsenin Galatasarayliligini sorgulamasin.
Kendi dogrulariniza uymuyor diye bir birinize böylesi agar sözler etmeyin.

Dursun Özbek: "Takımın son maçlarda gösterdiği performans bizi fazlasıyla üzdü. Yapmamız gereken, hatalarımızı tespit edip performansımızı tekrar yukarı çekmek."
Özbek: "Herhangi bir antrenör değişikliği söz konusu değildir. Aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz."
Özbek: "Şu anda puan farkı kapandı demek çok doğru sayılmaz. Biz 9 puan öndeydik, şu an 3 puan öndeyiz. Hala şampiyonluğun en büyük adayı Galatasaray."
Özbek: "Performans düşüklüğü olabilir, bu her takımın başına gelebilir. Bunun çaresi, sil baştan yapıp antrenör değişikliğine gitmek değil. Hatalardan ders çıkarmak en önemli arzumuz."
Özbek: "Sayın Tudor'un lig başlangıcında gösterdiği performans çok iyiydi. Şu anda araştırdığımız konu bu. Yapılan teknik hatalar neyse, bunların yapılmamasını sağlamak."
Özbek: "Beğendiğim şey, şampiyonluğa inancımız tam. Performansı yukarı çekmek için gerekli müdahaleleri yapıyoruz. Galatasaray sezon sonunda şampiyon olacaktır."
Özbek: "Sayın Terim'le görüşmedik. Böyle bir görüşme yok, arayış içinde de değiliz. Hem teknik kadroya hem de takımımıza olan inancımız tam."

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
TEKNIK HATA DEĞİL Tudor'un sistemini 18 takımın 17'si çözmüş durumda. yeni birşey lazım. 2 adam kilitlendiğinde GS bitmiş oluyor yetenekli takımlar da alaşağı ediyor mevzu bu kadar basit.

fb maçından sonra olacaklara hazır mısın peki devamında başakşehir ts beşiktaş arka arkaya gelecek. bu herif bursa maçından başka zorlu bi deplasman da kazanamadı fb maçına gelmeden bunun balonunu patlatırlar bakın görün

Fenerbahçe maçını zaten kim olursa olsun kazanamıyoruz orada o maça bakmıyor şampiyonluk,evindeki 3 derbide 0 veya 1 puan alırsan zaten olamazsın o 3 maç çok kritik 6-7 puan çekersek her türlü şampiyonuz.

Geçen sezon ve bu sezon ilk 14 haftada Sneijder-Podolski-Bruma’lı Riekerink ve dünya paraya kadro kurulan Tudor..Fark ne?

DQQxVOjX4AAoOzM.jpg

Fark şu.. Lig çok daha güçlendi. Hemen her takım çok iyi kadro kurdu. İlk 7 takım arasında sadece 6 puan var. Ayrıca geçen sene sadece ve sadece Trabzon maçı tamamen dolmuştu. Fb,Bjk maçları bile 36Bin kişi civarı gelmişti. Bu sene ise küme düşecek Gençler maçına bile 40.000 kişinin üstü seyirci geldi. Demek ki taraftar geçen seneden farklı şeyler gördü.

Üstelik geçen sene çok daha oturmuş takım vardı. Eren ve Tolga hariç hepsi takımda olan isimlerdi. Şimdi bambaşka takım var. Fark bu işte.

en zirve dönemi dediğin başakşehirden 5 yememiz mi mantığı biraz kendi beyninde ara bence önce. zirveymiş, riekerinkle aynı puanı toplamış herif ,2.sırada şuan zirveymiş güldürme insanı

Stada gidin ve maçın her anı tepkinizi koyun. Başımızdaki kazmayı ve yağlıyı maçın her anı istifaya davet edin. Etmeyen adam değildir, Galatasaray'lı değildir. Bu adam gönderildiğinde iş işten geçmiş olacak, şampiyonluk elden gitmiş olacak. Yol yakınken bu işi çözelim. Tudor'u madem biz getirmişiz, biz göndereceğiz.

Kötü giden her dönem tepki vardi, bu dogru bir bilgi degil.
Burada kisisel duygular degil, kötü gidisat, endise verici olan gidisat üzerinden tepki veriliyor.
Bu gayet dogal bir durum.
Bunun üzerinden rica ediyorum kimse kimsenin Galatasarayliligini sorgulamasin.
Kendi dogrulariniza uymuyor diye bir birinize böylesi agar sözler etmeyin.

Kötü gidişat derken? Ben diyorum ki en zirve dönemimizde yani ilk 8 hafta bile Yasin,Sinan,Selçuk sürekli ıslıklandı. Üstelik 2-0,3-0 galipken. Bunu doğru buluyorsan pes diyorum. Geçen sene en rezil dönemler en ufak tepki yoktu. Varsa bile bugünkünün 5'te 1'idir.

Üst Alt