Dursun Özbek: ''Keyifli bir gün, güzel bir gün'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: ''Keyifli bir gün, güzel bir gün''

Malesef kast ettigini anlamadim . Bugun lisede eski mezunlari onurlandirmak amaciyla bir etkinlik vardi , oradaki huzuru bozmaya gerek var mi bu tartismalarla simdi

galatasaray başkanına soru sormak için illaki basın toplantısını mı bekleyecekler

kafede çay içerken yakalayıp soru sorsalar şu an çay içiyorum gündemimde çayın faydaları var dese haklısın başkan mı diyelim

çok düz mantık 1 adamsın maalesef

ve bu adam başkan seçiyor

vay galatasarayın haline

Aday cikmiyor , ayrica potansiyelle olsa fb her sene sampiyon , 3-5 senede bir de belki ikinci olmasi lazim ama 10 senede 1 i saibeli 2 sampiyonlugu var

is potansiyelde degil dogru isleri yapmakta , donemsel yani , o yuzden de adim adim gelen basaksehirle bjk yi izliyoruz

etkinlik ile ilgili de , bjk maci geride kaldi , oldu bitti , ve iyi bitmedi , iyi bitmeyen bir seyi gundemde tutmak fayda saglamaz

aynisi bizim icin de gecerli , o zaman bjk ye fb ye yenildik diye ictigimiz sudan yedigimiz yemekten izledigimiz filmden keyif almayalim ertesi gun

boyle bir sey olabilir mi , gecti bitti

Bir sonra ki galibiyete kadar alamıyorum zaten. Sinirden duvarı yumruklayacak kadar kötü hissediyorum kendimi. Böyle hisseden milyonlarda var.

galatasaray başkanına soru sormak için illaki basın toplantısını mı bekleyecekler

kafede çay içerken yakalayıp soru sorsalar şu an çay içiyorum gündemimde çayın faydaları var dese haklısın başkan mı diyelim

çok düz mantık 1 adamsın maalesef

ve bu adam başkan seçiyor

vay galatasarayın haline

Sirasi degil bu toplanti manasinda dedim , ayrica basindan nefret ediyorum , insanlara huzur vermiyorlar

soru , tenkit , her halt var , biraksinlar da insanlar yasadigini anlasa biraz

Bir sonra ki galibiyete kadar alamıyorum zaten. Sinirden duvarı yumruklayacak kadar kötü hissediyorum kendimi. Böyle hisseden milyonlarda var.

Kisisel bir sey demek ki . Ben 90 dk biter keyfime devam ederim hatta maci izlerken bile cep telini kurcalarken keyif alabilirim

hadi sampiyonluk filan kaybetsem etkisi surer 1 gun belki sonra vur patlasin cal oynasin

pardon da uzulunce gelecege donusteki gibi geri gidip duzeltip uzulmemeye cevirebiliyor musun olaylari , yoo . E saglik vefat filan da degil . Abartmiyor musunuz acaba ?

Galatasaray kaybedince dertli olan sadece Galatasaraylilardir, besiktasin macina basaksehir pasoligi ile giren kendini fb atkisiyla sicak tutan sahsiyetlerin galatasarayin kaybetmesini dert edecegini dusunmek dogru olmamis.

Sinan bize bazi seyleri gormemiz adina gonderilmis, lisenin ne kadar galatasaraya zarar verdigini gosteriyor.

Lisenin uzerinde bomba patlasi hepsi olse 1 gram uzulmem, hatta sevinirim, belki ozaman Galatasaray kurtulur.

Basaksehir passoligim oldugu dogrudur fakat bjk ya da fb ye en ufak bir sempati hayatim boyunca beslemedim , herhangi bir lisansli ya da isporta bu takimlara ait renkleri barindiran urunum de yoktur

fb ve bjk passoliglerim de olmustur , bazi maclara girmek icin mecburen cikarttigim

fanatik olmadigim ve maclarin moralimi bozmadigi da gercektir burada haklisin fakat baska takim yakistirmalarini tamamiyle reddediyorum

dogruya dogru deriz ama yanlis yorumlari da duzeltmek zorunda kaliyorum

Kisisel bir sey demek ki . Ben 90 dk biter keyfime devam ederim hatta maci izlerken bile cep telini kurcalarken keyif alabilirim

hadi sampiyonluk filan kaybetsem etkisi surer 1 gun belki sonra vur patlasin cal oynasin

pardon da uzulunce gelecege donusteki gibi geri gidip duzeltip uzulmemeye cevirebiliyor musun olaylari , yoo . E saglik vefat filan da degil . Abartmiyor musunuz acaba ?

Hayatımla ilgili senin kadar zevk alacağım ölçüde doneler yoksa demek ki. İstediğim seyahata he deyince para saçıp mojito, viski yudumlayarak istediğim kadın ile istediğim zaman duygusal olarak sıfır etkileşim olmadan ama sadece paranın gücü ile beraber olacak tıynette de değilim ne maddi ne de manevi olarak. (Ali Ağaoğlu vs gibi). Hayatımda sadece dertleri ile sevinçleri ile görüşmekten zevk aldığım arkadaşlarım, ailem ve Galatasaray var yıllardır. Öyle olunca da duygusal yanım gelişiyor ise demek. Meseleleri öyle he deyince geçemiyorum.

Yanlış anlama burada mutlak bir doğru veya yanlıştan bahsetmiyorum ve aksini yaşayanı da eleştirmiyorum. Neye değer verdiğin kadar varsın. Ben hiç bir şeyimi yüzeysel yaşayamayacak bir insanım. Bunun için ekstra acı çekeceksem de çekerim. Mutlu olduğumda da 1 günde yaşamam, mutsuzluğumu da. Galatasaray da mutluluk kaynaklarından biri ise benim için ne mağlubiyeti 1 günde unuturum ne de şampiyonluğu.

Gayet mantikli , daha onemlisi durust ve ahlak sahibi bir insanin yapacagi aciklamalar . iste herkesten bekledigimiz durustluk bu

koskoca 100 parcalik puzzle in 1-2 parcasi eksik sadece bu yaziyi benimseyen insanlarda , onu da halledersek mutlu bir toplum oluruz

o da , her insanin ayni olmayabilecegi ve farkli sekilde dusunup yasayan insanlarin size , sizin de onlara saygi ile yaklasmaniz

Galatasaray'ın sıkıntılarında hoca oyuncu gömüp bunu es geçen taraftara az bile yapıyor. Tudor falan ufak mevzular esas sorun bu adam.
en doğrusunu söylemişsin.

geldiğinden beri derbi kazanamadık kuruttu futbol takımını,

basket takımını ömrü hayatımda bu kadar aciz görmedim dahada yazmak istemiyorum,

1 lira bile olsa kar ettirecem dedi her sene 100 milyon liranın üzerinde zarar ediyoruz,

500 milyon dolar riva-floryadan para gelecek dedi şu anda 250 milyon dolar gelse iyidir,

rivadan gelen parayı sadece borca harcıcam dedi aldığı para ile banka borcu kapattı gitti yeni kredi çekti,

daha da sayarız ama insan üzülüyor.

bunlara ses çıkarmayan taraftarada camiayada yazıklar olsun.

Üst Alt