Dursun Özbek, Kulübün Hisselerine Bloke Koydurdu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Kulübün Hisselerine Bloke Koydurdu

Bu söylediklerim kimi saflara fantezi gibi geliyordur ama dursun geldiğinden beri aynı şeyi söylüyorum..

yılanın başı dursun değil.. kulubü soymak üzere büyük yerden görevlendirildi ve kendisinden isteneni harfiyen yerine getirdi..

Her iddaasina girerim, Rivadan, transferden aldigi komisyonlari biriktirip yatirdi. Simdide aklamak icin böyle bir harekete gecti bu herif
Günahı boynuna artık yeni yönetim mali kurulunun öncelikli işlerinden biri de bunu araştırmak olmalı zaten. Ki varsa böyle bir durum basınla da paylaşılmalı , taraftarla da. Mahkemede de yüzleşilmeli. Kulübün zor durumunda bunu direkt günyüzüne çıkarmak terbiyesizlik ama kimse kuruşunu bırakmaz bizim kulüpte. Her zaman da öyle oldu

İtoğlu it kulübün anasını belledi.

Yazın 2-3 transfer için şu herife "büyük başkan" cekiyordu millet. Alın büyük başkanınızı başınıza çalın.

sent via GSC

parasının peşine düşmesi suç mu?
kimse ha deyince 20 milyon gayme(Euro) saymaz babasının hayır kurumu değil sonuçta.
eğer para verdiyse peşine düşebilir burası normal ama yeni gelmiş yönetimin yakasına yapışıp paramı hemen verin demek, hisselere blokaj koymak nedir lan tüpçü bile 10 yıldır kulübe verdiği 100 milyon tl borcu hala geri almadı. bu dursun hain ve hırsızdır verdiğini iddia ettiğinden katlarca fazla zarara uğrattı kulübü. bu adam galatasarayı batırmak için göreve getirlimiş bi piyondur. kendisi ispat etti zaten hain olduğunu hangi gerçek galatasaraylı bunun yaptığını yapar. hala bu haini savunan varsa yuh diyorum bukadar da olmaz

eğer para verdiyse peşine düşebilir burası normal ama yeni gelmiş yönetimin yakasına yapışıp paramı hemen verin demek, hisselere blokaj koymak nedir lan tüpçü bile 10 yıldır kulübe verdiği 100 milyon tl borcu hala geri almadı. bu dursun hain ve hırsızdır verdiğini iddia ettiğinden katlarca fazla zarara uğrattı kulübü. bu adam galatasarayı batırmak için göreve getirlimiş bi piyondur. kendisi ispat etti zaten hain olduğunu hangi gerçek galatasaraylı bunun yaptığını yapar. hala bu haini savunan varsa yuh diyorum bukadar da olmaz

sen bırak 20 milyonu 20 tlnin bile düşersin bir de gelmiş tatavata yapıyor. doğruya doğru adam parasının peşine düşüyor ve de hakkıdır. aysal da batırdı uefadan tokat yedirdi biz deyince auvvvv

sen bırak 20 milyonu 20 tlnin bile düşersin bir de gelmiş tatavata yapıyor. doğruya doğru adam parasının peşine düşüyor ve de hakkıdır. aysal da batırdı uefadan tokat yedirdi biz deyince auvvvv
tüpçü de borç verdi kulübüne adam hala parasını almadı kulübü zor durumda diye bu turşu suratlı hain kulübün bu zor durumunda bile borcunu bi süre bekletemiyorsa bu adam galatasaraylı falan olamaz olsa olsa hainin önde gideni olur. tekmeyi yemese kulübü batırırdı bu hain ama oyununu bi güzel bozduk ve mabadına tekmeyi koyduk, şimdi havlasın dursun.

Hâlâ Dursunu savunanlar var ha.

sent via GSC

savunmuyorum gerçekten bahsediyorum . kişisel nefretiniz bazı şeyleri görmenize görseniz bile kabul etmenize engel.

tüpçü de borç verdi kulübüne adam hala parasını almadı kulübü zor durumda diye bu turşu suratlı hain kulübün bu zor durumunda bile borcunu bi süre bekletemiyorsa bu adam galatasaraylı falan olamaz olsa olsa hainin önde gideni olur. tekmeyi yemese kulübü batırırdı bu hain ama oyununu bi güzel bozduk ve mabadına tekmeyi koyduk, şimdi havlasın dursun.

dursun özbek bir iş adamıdır. tribün amigosu değildir. para vermiş. o paradan para kazanıyordu . bunun devamını istemesi hakkıdır. zira büyüyen şirketinin bünyesinde ekmek yiyen az insan yok . bunu teminat altına alması kadar doğal bir durum olamaz.

savunmuyorum gerçekten bahsediyorum . kişisel nefretiniz bazı şeyleri görmenize görseniz bile kabul etmenize engel.

dursun özbek bir iş adamıdır. tribün amigosu değildir. para vermiş. o paradan para kazanıyordu . bunun devamını istemesi hakkıdır. zira büyüyen şirketinin bünyesinde ekmek yiyen az insan yok . bunu teminat altına alması kadar doğal bir durum olamaz.
amigo olmasına gerek yok içinde azıcık galatasaray sevgisi olan her insan kulüp ekonomik olarak bukadar zor durumdayken paramı hemen verin diye kulübün yakasına yapışmaz, hisselere bloke koydurmaz biraz zaman verir. bunun yaptığını ancak bi hain yapar

Son düzenleme:

Fatih hangi gerçekten bahsediyorsun Allah aşkına? Parasını istemesi normal demişsin, iş adamı, sahip olduğu şirket sayesinde ekmek yiyen bir çok kişi var, bu yüzden parasına sahip çıkması doğal demişsin. Evet teorik olarak hepsi doğru ve evet hakkı ama bu adam başkan seçilmiş olsa idi bu parayı kulüpten çekecek miydi? Gayet tabii hayır. Böyle bir durumda şirketi ve çalışanları ortadan kalkmış mı olacaktı?

Son düzenleme:
Parayi hemen istemek ile hisselere bloke koydurmak arasinda fark var , borclar kanununu incelerseniz, bunun bir talep degil tedbir oldugunu anlarsiniz

kurumlara verilen sahsi borclar icin teminat mektubu, ipotek ve benzeri tazminat imkani saglayan araclar kullaniriz

bunlardan her birinin kullanim yeri ve amaclari farkli olmakla birlikte kurumlarin en tercih edecekleri yontem hisse senetlerine bloke koydurulmasidir

cunku bir arazileri ipotek konusu olmamis olur , herhangi bir alacaklari temliklenmemis olur yahut teminat mektubuna masraf odenmemis olur

klubun hisseleri su an zaten bir gelir kaynagi degil , surekli zarar eden bir sirketiz , bu yuzden adam kendi parasi icin bir talepte bulunmamis , yonetimden ayrilinca finansal guvenceler arasindan klubun de en isteyecegi yontem ile alacagini teminat altina almis

allah askina kisilerden bagimsiz soyluyorum , biraz bilerek yorum yapalim lutfen

Üst Alt